درآمد فوتبالیست ها از لیگ برتر چقدر است؟ بررسی دقیق رقم قرداد آن ها

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

درآمد فوتبالیست ها، مطلب مورد بحث ما در این متن است که طی سال های اخیر خصوصا در فصل های نقل و انتقالات بسیار شدت می گیرد و حواشی گوناگونی را پیرامون تیم ها و بازیکنان به وجود می آورد. به صورت کلی باید گفت که تمام لیگ های فوتبال در سراسر جهان و همچنین فوتبالیست های ایرانی درگیر مسائل مالی و درآمدی بازیکنان خود هستند که در ادامه به صورت کامل و جامعی در این خصوص صحبت خواهیم کرد و مسائل مرتبط را بیان خواهیم کرد.

درآمد فوتبالیست های ایرانی چقدر است؟

درآمد فوتبالیست های ایرانی چقدر است؟

در کشور ما ورزش حرفه‌ ای فوتبال بر خلاف ورزش های دیگر، درآمد بسیار زیادی را برای فوتبالیست ها به ارمغان می آورد. به همین سبب است که این ورزش همواره مورد توجه و علاقه قرار گرفته است و کودکان و همچنین خانواده های آن ها علاقه زیادی به حضور فرزندانشان در این ورزش دارند. البته ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که این توجه به ورزش فوتبال در کشور ما مختص به فوتبال آقايان می باشد و فوتبال بانوان و ورزشکاران فعال در این لیگ از کمترین میزان توجه مسئولان مربوطه برخوردار هستند. این کم توجهی به حدی است که میزان قرارداد بازیکنان زن در لیگ فوتبال زنان با دستمزد فوتبالیست های مرد به ویژه 10 فوتبالیست برتر تفاوت بسیار زیادی دارد.

با توجّه به نحوه فعالیت مسئولان مربوطه نیز می توان متوجه این امر شد که هیچ گونه تلاشی در جهت از بین بردن این تفاوت ها صورت نمی گیرد. بنابراین و با توجّه به مطالب عنوان شده باید گفت که درآمد فوتبالیست های مرد ایرانی بسیار بیشتر از زنان فوتبالیست ایرانی است و مردان درآمد های میلیاردی را از طريق فعالیت در این رشته ورزشی کسب می کنند. مسئله درآمد در ورزش مسئله ای مهم و قابل توجه است و شاید بتوان گفت که پرداخت دستمزد و درآمد های بالا به بازیکنان برای یک تیم شاید سخت باشد اما تنها این مسئله در نظر گرفته نمی شود. در بحث قرارداد باید گفت که بستن قرارداد با بازیکنان مطرح و سرشناس سبب کسب درآمد های بسیار زیادی نیز برای تیم می شود. به همین علت است که تیم های مختلف و متمول در صدد بستن قرارداد با بازیکنان مطرح هرچند گران قیمت هستند. در ادامه در این خصوص بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مهدی طارمی

از بهترین لژیونر های ایرانی شاغل در لیگ های معتبر اروپایی محسوب می شود که درآمد خوبی دارد. این بازیکن در ترکیب تیم ملی نیز بازی های خوبی را به نمایش گذاشته است.

سردار آزمون

این بازیکن به تازگی به بوندسلیگا آلمان پیوسته است و رقم قرارداد خوبی را امضا کرده است.

علی کریمی

از جمله بازیکنانی می باشد که در زمان بازی خود درآمد های خوبی را کسب کرده است.

جواد نکونام

این بازیکن نیز که در لالیگا اسپانیا مشغول به فعالیت بوده است درآمد خوبی را در هنگام بازی خود دریافت می کرده است.

علیرضا جهانبخش

از دیگر لژیونر های خوب ایرانی است که درآمد خوبی را دریافت می کند.

درآمد فوتبالیست های خارجی چقدر است؟

درآمد فوتبالیست های خارجی چقدر است؟

در فوتبال جهان بازیکنان بسیار مطرحی مشغول به فعالیت هستند که درآمد های خوبی را از تیم های خود دریافت می کنند. علت این دستمزد های خوب را می توان به عملکرد این بازیکنان نسبت داد که با توجّه به عملکرد درخشان و تاثیر گذاری خوب خود دستمزد دریافت می کنند.

لیونل مسی

بازیکن حال حاضر تیم فوتبال پاریسن ژرمن می باشد که مبلغ قرارداد بالایی را با این تیم بسته است.

کریستینو رونالدو

این بازیکن در حال حاضر در تیم فوتبال منچستریونایتد مشغول به فعالیت است که در هنگام پیوستن به این تیم قرارداد خوبی را با این تیم امضا کرده است.

لوئیز سوارز

این بازیکن که چند سالی است در رقابت‌ های لالیگا به ميدان رفته است در پایان فصل جاری از هواداران تیم اتلتیکومادرید خداحافظی کرده است. این بازیکن نیز از جمله بازیکن های پردرآمد فوتبال محسوب می شود.

امباپه

به تازگی و طی روز های اخیر قرارداد بسیار خوبی را همراه با آپشن های متعدد با تیم خود امضا کرده است. او را می توان در حال حاضر پردرآمد ترین بازیکن فوتبال در نظر گرفت.

آگوئرو

بازیکن محبوب و مطرح دنیای فوتبال که از جمله بازیکنان پردرآمد محسوب می شود.

هالند

صحبت های بسیاری در خصوص تیم فصل بعد این بازیکن مطرح شده بود اما در نهایت او برای فصل آینده به تیم فوتبال منچستر سیتی پیوست و قرارداد خوبی را امضا کرد.

پر درآمد ترین فوتبالیست جهان کیست؟

پر درآمد ترین فوتبالیست جهان کیست؟

بازیکنان متعددی را می‌ توان به عنوان پردرآمد ترین بازیکنان جهان نام برد اما طی روز های اخیر می‌ توان امباپه را به عنوان پردرآمدترین بازیکن در سراسر جهان به شمار آورد. این بازیکن پیشنهاد مالی بسیار خوبی را از تیم پاری سن ژرمن فرانسه دریافت کرده است و همین مسئله سبب تمدید قرارداد او با این تیم شده است.

آیا درآمد فوتبالیست ها فقط از فوتبال است؟

فوتبالیست ها از طريق فعالیت های مختلف کسب درآمد می کنند که از جمله این فعالیت ها می توان به انجام تبلیغات در صفحات اینستاگرامی شان، سرمایه گذاری هایشان در زمینه های مختلف و مسائلی از این قبیل اشاره کرد.

درآمد فوتبالیست های خارجی به تومان چقدر است؟

با توجه به قیمت متفاوت دلار و یورو در هر دقیقه در ايران نمی توان یک مبلغ ثابت را عنوان کرد اما می توان گفت که بازیکنان خارجی مبلغ های قرارداد ميليارد تومانی دریافت می کنند.

درآمد فوتبالیست های ایرانی در اروپا چقدر است؟

درآمد فوتبالیست های ایرانی در اروپا چقدر است؟

فوتبالیست های ایرانی که در لیگ های خارجی مشغول بازی هستند نیز درآمد های خوبی را دریافت می‌ کنند که این دستمزد ها می توان گفت از بازیکنان شاغل در ایران بسیار بالاتر و بهتر می باشد. البته به این مسئله نیز باید اشاره کرد که تا کنون بازیکنان ايرانی حاضر در اروپا در مورد دستمزد و مبلغ قرارداد های خود صحبتی را انجام نداده اند.

درآمد فوتبالیست های ایرانی در مقایسه با فوتبالیست های خارجی چگونه است؟

به صورت کلی و با توجّه به رقم قرارداد های منتشر شده از فوتبالیست های ایرانی و خارجی می توان گفت که میزان دستمزد این بازیکنان با یکدیگر بسیار متفاوت است. یکی از مهم ترین علل این تفاوت دستمزدی را می توان به کیفیت بازیکنان و کیفیت لیگ هایی که آن ها مشغول به بازی هستند نام برد.

درآمد فوتبالیست های ایرانی چه حاشیه هایی به همراه داشته است؟

درآمد فوتبالیست های ایرانی چه حاشیه هایی به همراه داشته است؟

همواره میزان درآمد فوتبالیست های ایرانی علی الخصوص در تیم های مطرح و سرشناس که با یکدیگر رقابت سختی دارند باعث ایجاد حاشیه های متعددی شده است که در ادامه در این قسمت راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد. در کشور ما برخی از تیم ها که چه به صورت خصوصی و چه به صورت دولتی اداره می شوند همواره در فصل نقل و انتقالات و جذب بازیکنان مد نظر شان و میزان درآمد آن ها حواشی مختلفی را تجربه کرده اند.

این حواشی به علت مبلغ قرارداد، چرخش بازیکن در لحظات پایانی ثبت قرارداد و پیوستن به تیم دیگر و مصاحبه های مدیر برنامه ها و مسائلی از این قبیل ایجاد می شود. اما باید گفت که هیچ گونه نظارتی بر این گونه حواشی از سوی هیچ نهادی صورت نمی گیرد و همین مسئله خود نیز سبب بیشتر شدن این حاشیه ها می شود.

چرا درآمد فوتبالیست ها بالاست؟

همان طور که در ابتدای مطالب اشاره شده ورزش فوتبال ورزش پر درآمدی می باشد که بازیکنان شاغل در این ورزش درآمد های بسیار بالایی را کسب می کنند و این مسئله بستگی به مجموعه عوامل مؤثر در آن دارد که راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد. وجود اسپانسر های مطرح در این ورزش سبب شده است که میزان پولی که در این حرفه در جريان است مبلغ بالایی باشد و به همین سبب درآمد بازیکنان شاغل نیز افزایش پیدا می کند. البته عوامل دیگری نیز در این مسئله تاثیر گذار است که می توان گفت حضور فوتبالیست ها در پروژه های مختلف است.

از جمله این پروژه ها می توان به حضور آن ها در تبلیغات های مختلف تلویزیونی، تبلیغات در صفحات اینستاگرامی خود این بازیکنان و همچنین تبلیغات در صفحات اینستاگرامی دیگر که توسط این بازیکنان صورت می گیرد اشاره کرد. به صورت کلی به عوامل موثر در درآمد بالای فوتبالیست ها اشاره کردیم اما ممکن است عوامل دیگری به صورت های مختلف بر این امر تاثیر گذار باشند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. درآمد فوتبالیست های ایرانی و خارجی متفاوت است؟

  به صورت کلی باید گفت که میزان درآمد فوتبالیست های ایرانی و فوتبالیست های خارجی بسیار با یکدیگر متفاوت است و فوتبالیست های خارجی درآمد های بهتری را دارند.

 2. پردرآمد ترین بازیکنان مطرح خارجی چه کسانی هستند؟

  از جمله پردرآمد ترین بازیکنان مطرح خارجی می توان به ليونل مسی، کریستین رونالدو، امباپه و آگوئرو و هالند اشاره کرد.

 3. لژیونر های ایرانی درآمد خوبی دارند؟

  لژیونر هایی که در لیگ های معتبر اروپایی فعالیت دارند درآمد های خوبی را کسب می کنند.

 4. میزان درآمد فوتبالیست های زن ایرانی با فوتبالیست های مرد ایرانی یکسان است؟

  میزان درآمد فوتبالیست های زن و مرد ایرانی با یکدیگر بسیار متفاوت است و مردان دستمزد های بسیار بالاتری را نسبت به فوتبالیست های زن ایرانی دریافت می کنند و متاسفانه هیچ مسئولی نظارتی بر این امر و حل این مسئله ندارد.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.