مازیار الهامی ام ام ای ایرانی با رزومه ای درخشان + عکس

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

مازیار الهامی کاراته کار مشهور در ایران که توانسته در مسابقات جهانی شرکت کند و عنوان قهرمانی را برای خود ثبت کند و همچنین ملیت ایرانی دارد او توانسته از سال ۲۰۰۱ تاکنون مدال های بسیار زیادی را در مسابقات به دست آورد. توجه داشته باشید که او دوست نزدیک امیر علی اکبری می باشد.

مازیار الهامی کیست؟

مازیار الهامی کیست؟

بیوگرافی مازیار الهامی به این صورت است که او در سال ۱۹۸۱ در کرمانشاه در ایران متولد شده است و توانسته در حوزه کاراته کمربند مشکی را به دست آورد و مسابقات بسیار زیادی را انجام دهد و همچنین مدال‌ های طلا و نقره را در سال‌ های متوالی برای خود ثبت کند

عکس های مازیار الهامی در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های مازیار الهامی می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او آن ها را مشاهده کنیم و همچنین می توانیم با مراجعه به صفحات مجازی مختلف او عکس هایش را مشاهده و در صورت نیاز آن ها را سیو کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

الهامی در اینستا هم فعال است که توانسته با توجه به پیروزی هایش توجه مردم را به خود جلب کند مردم هم او را در صفحات مجازی مختلف دنبال می کنند و آدرس پیج اینستاگرام رو به صورت maziyar_elhami است که حدود ۴۳ هزار دنبال کننده دارد.

مازیار الهامی چه افتخاراتی به دست آورده است؟

الهامی توانسته با فعالیت در حوزه ورزشی کاراته عنوان های قهرمانی بسیاری و همچنین مدال‌ های طلا و نقره زیادی را در سال‌ های متوالی برای خود ثبت کند و نام خود را به جهان ورزش معرفی کند.

مازیار الهامی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

مازیار الهامی در چه رشته ای فعالیت دارد؟

الهامی فرد فعال و حرفه‌ ای در حوزه ورزشی کاراته است که توانسته قهرمانی های بسیار زیادی را نصیب خود کند و و در سال‌ های متوالی توانسته در جهان عنوان قهرمانی را برای خود ثبت کند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده مسابقات و مبارزات همچنین تمرینات این مبارز که برای مسابقاتش است می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او عکس هایش را به همراه ویدیو های مسابقات او مشاهده کنیم

رقیب مازیار الهامی کیست؟

الهامی در حوزه ورزش در رشته کاراته فعالیت بسیار زیادی دارد و همچنین رقیبان بسیار زیادی را برای خود دارد که سعی در رسیدن به جایگاه او داشتند اما به نظر می‌ رسد که به تازگی فعالیت خود را در حوزه هنرهای رزمی آغاز کرده است.

مازیار الهامی در کدام رده وزنی قرار دارد؟

الهامی با وزنی در حدود ۸۴ کیلوگرم به نظر می‌ رسد که در رده وزنی میان وزن فعالیت کرده است و مسابقات بسیار زیادی را انجام داده است او همچنین توانسته عنوان قهرمانی را چند بار در جهان برای خود به دست آورد.

سوالات متداول

 1. مازیار الهامی کیست؟

  مازیار الهامی مبارز فعال در حوزه کاراته و هنرهای رزمی است که توانسته نام خود را به جهان ورزش معرفی کند.

 2. آیا این مبارز در میان مردم مشهور و محبوب است؟

  این مبارز با توجه به پیروزی هایش در مسابقات و همچنین گرفتن جوایز بسیار زیاد توانسته توجه مردم را به خود جلب کند.

 3. ثروت این مبارز در مسابقاتش چگونه است؟

  این مبارز با توجه به پیروزی در مسابقات و گرفتن جوایز نقدی یکی از ثروتمندان است.

 4. آیا این مبارز در یک حوزه ورزشی فعالیت کرده است؟

  الهامی در نوجوانی خود در کاراته فعالیت می‌ کرده است و در حال حاضر در حوزه ورزشی هنرهای رزمی فعالیت می‌ کند.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *