شرط بندی در بازی کانتر چگونه است؟ راهنمای برد + معرفی سایت

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

در این مطلب قصد داریم در رابطه با بازی جذاب و هیجان انگیز کانتر و جزئیات آن اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. این مورد از ورزش های الکترونیکی محبوبیت زیادی در بین گیمرها دارد و به همین خاطر تاکنون چندین نسخه از آن تولید و منتشر شده است.

بازی کانتر چیست؟

بازی کانتر چیست؟

این بازی توسط کمپانی ولوو و راش در سال ۱۹۹۰ طراحی و ارائه شده است. این بازی ویدئویی در ژانر اکشن و تیراندازی اول شخص می باشد که برای سیستم‌های رایانه‌ای و ویندوز طراحی شده است. گیمرها می توانند این بازی را هم به صورت آنلاین در مراکز گیم نت ها بازی کنند و هم به صورت فردی در منزل قابل اجرا می باشد. این بازی آنقدر پرطرفدار است که همه ساله مسابقات جهانی مربوط به آن در بین گیمرها کشور های مختلف انجام می‌شود و به برنده آن جوایزی نیز اهدا می‌شود.

بهترین راه برای آموزش بازی کانتر

برای هر گیمر تازه کاری که بخواهد به انجام بازی کانتر بپردازد آموزش های کامل و جامعی و همچنین ترفندهای کاربردی برای پیروزی در این بازی در وب سایت های مختلف گوگل جمع آوری و ارائه شده است و هر کدام این وب سایت ها با جزئیات تمام آیتم های مختلف بازی را توضیح می‌دهند.

مپ های بازی کانتر

در این بازی مانند دیگر بازی های اکشن و جنگی، نقشه های راهبردی طراحی شده است و هر گیمری بر اساس نیاز خود می تواند از هر کدام از این مپ ها با توجه به استراتژی بازی استفاده کند. معروف ترین مپ هایی که در بازی کانتر مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

مپ دی داست 2

نقشه دی داست ۲ برای ایجاد سادگی و تعادل بیشتر و بر اساس طراحی متقارن ترسیم شده است و اگر بخواهید از این مپ در بازی استفاده کنید باید هر دو تیم برای کنترل مبارزه کند.

مپ اینفرنو

از پرکاربرد ترین نقشه های بازی‌های رایانه‌ ای اینفرنو می‌باشد که در بازی کانتر هم بسیار کاربردی است. در این نقشه راه های مختلفی برای رسیدن به منطقه A و منطقه B معرفی شده است و در آن زمان به نفع گروه می باشد.

مپ ترین

نقشه ترین نیز از دیگر نقشه های کاربردی و پر استفاده در این بازی می باشد که گیمر ها با توجه به نیاز خود از آن استفاده می کنند.

این بازی تا سری چند آمده است؟

این بازی تا سری چند آمده است؟

نسخه کانتر ۱ در سال ۱۹۹۰ برای اولین بار تولید و منتشر شد و به خاطر استقبالی که از این بازی صورت گرفت نسخه های دیگری از آن که شامل کانتر ۲، کانتر ۳، کانتر ۴ و کانتر ۵ می باشد نیز تولید و ارائه شدند.

کانتر هک شده چیست؟

در رابطه با این بازی نسخه های هک شده از جمله کریتیکال استریک طراحی شده است که می‌توان آن را بر روی سیستم اندرویدی نصب و اجرا کرد. به علاوه دانلود این نسخه هک شده رایگان می باشد.

سوالات متداول

 1. بازی کانتر در چه ژانری می باشد؟

  در ژانر اکشن و تیراندازی اول شخص می باشد.

 2. این بازی توسط چه کسی ساخته شده است؟

  توسط شرکت های ولوو و راش تولید و به بازار ارائه شده است.

 3. پر کاربرد ترین مپ های بازی کانتر چه نام دارند؟

  مپ ترین، مپ اینفر نو و مپ دی داست 2 بهترین مپ های بازی می باشند.

 4. آموزش های این بازی را از کجا می توان دریافت کرد؟

  از وب سایت های مختلف گوگل می توانید آن را دریافت کنید.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.