شرط بندی در بازی دو تا چگونه است؟ راهنمای برد + معرفی سایت +

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

دو تا یکی از ورزش های الکترونیکی محبوب است. این بازی به صورت دو نفره و چند نفره نیز توسعه داده شده است. این بازی برای سیستم عامل های ویندوز و مک انتشار یافته و هنوز نسخه اندرویدی آن منتشر نشده است. این بازی گیم پلی آن چنانی نیاز ندارد و به این گونه است که شما با دوستانتان یک تیم 5 نفره تشکیل می دهید و در مقابل هم بازی می کنید. کلمه dota اختصار یافته Defense of the Ancients می باشد که  به معنی دفاع از ساختمان باستانی است.

هیروهای معروف بازی دوتا

هیروهای معروف بازی دو تا

هیرو های این بازی ها بسیار اند که می توانیم به بوچر، وایپر، کلاک ورک، مارلاک، زئوس نیز اشاره کنیم. این بازی هیرو های دیگری به نام agility نیز دارد که دارای سرعت بسیار بالایی است. این هیرو ها ابتدا قدرت بسیار کمی داشته اند اما بعد ها به یکی از بهترین ها تبدیل شده اند.

آیتم های معروف بازی دوتا

دوتا آیتم های بسیاری همانند شیلد، دگر، خنجر خونی، آرمور را دارا می باشد که هر کدام ویژگی و قابلیت های خاص خود را دارند.

مپ های بازی دو تا

Rgc به گونه اتومات و خودکار جدیدترین مپ دو تا یا LoD را از سرور خود دانلود می کند. شما می توانید جدیدترین مپ ها را از سایت های معتبر دانلود کنید.

تفاوت بازی دوتا و دو تا 2 در چیست؟

همه گیمر ها می گویند که این دو بازی با هم تفاوت آن چنانی ندارند ولی باید بگوییم این دو مدل با هم متفاوت هستند. تفاوت این دو نوع در گرافیک بالا و هیرو ها و آپدیت شدن آیتم ها است. گرافیک بازی Dota 2 نسبت به این بازی پیشرفت بسیار خوبی داشته است و توانسته خیلی خوب در بین هواداران به شهرت برسد.

این بازی برای گوشی موبایل هم آمده است؟

آموزش بازی دو تا آنلاین

اگر شما علاقه مند هستید تا این بازی ها را به طور کامل یاد بگیرید می توانید از طریق سرویس یوتیوب  و آموزش هایی که در سایت وجود دارد به آموزش این بازی ها بپردازید. در حال حاضر سایت های بسیاری هستند که این بازی را به طور کامل شرح داده اند و قوانین این بازی را برای گیمر ها توضیح داده اند تا هیچ ابهامی برایشان وجود نداشته باشد.

این بازی برای گوشی موبایل هم آمده است؟

این بازی تا به اکنون برای اندروید منتشر نشده و فقط برای سیستم عامل ویندوز به اشتراک گذاشته شده است. هواداران همه منتظر هستند تا این بازی برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر شود تا اینگونه نیز به بازی بپردازند.

چگونه به این بازی دست یابیم؟

شما علاقه مندان می تواند بازی دو تا را از طریق سایت های مختلف این بازی را دانلود کنید و از این طریق به بازی بپردازید.

سوالات متداول

 1. بازی دو تا به چه صورت است؟

  این بازی ها به صورت چند نفره و تک نفره می باشند.

 2. هیروهای بازی دو تا چیست؟

  هیروهای این بازی بوچر، وایپر، کلاک ورک، مارلاک و زئوس و… می باشد.

 3. نام دیگر این بازی چیست؟

  به این بازی وارکرافت نیز می گویند.

 4. نام این بازی به چه معناست؟

  به معنای دفاع باستانی می باشد.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.