فریده واثق مادر امیر تتلو + ماجرای پخش شدن فیلم رقص او در اینستاگرام

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

فریده واثق مادر امیر تتلو که همانند پسرش شخصیتی نابهنجار و جنجالی می باشد او تمام فعالیت و کارهای فرزندش را تایید و مورد حمایت خود قرار می دهد. امیر تتلو خواننده ای که خارج از ایران زندگی می کند و یک چهره جنجالی و بسیار پر حاشیه می باشد که معمولا در ترانه های خود از الفاظ زشت و فحش های گوناگونی استفاده می کند. حمایت کردن از چنین رفتارهای فرزند نشان دهنده افکار و شخصیت مادر او می باشد. اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی مادر امیر تتلو فریده واثق در اختیار شما می گذاریم. امید آن داریم تا انتهای مقاله همراه ما باشید و خواندن این مقاله رضایت شما را برای ما به همراه داشته باشد.

فریده واثق کیست؟

فریده واثق کیست؟

فریده واثق متولد سال ۱۳۴۴ می باشد. او مادر امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو مدیر سایت تتل بت می باشد که همسر وی فوت کرده است و دارای سه فرزند می باشد یک فرزند پسر به نام امیر حسین که همان امیر تتلو می باشد و دو دختر دیگر با نام های نغمه و نسیم می باشد که نسیم دختر بزرگ خانواده در زمینه خوانندگی و بدنسازی فعالیت دارد و نغمه در رشته عکاسی و هنرهای تجسمی به صورت حرفه ای فعالیت دارد در این خانواده جنجال و داشتن حاشیه یک امر طبیعی و معمول می باشد و در این زمینه هیچگونه حد و مرز و ملاحظاتی وجود ندارد به حدی که چندی پیش امیر تتلو با الفاظ زشت به توهین به مادر خود فریده واثق پرداخت. می توان گفت این خانواده یک خانواده نابهنجار هستند و در این خانواده احترام به جایگاه مادر هیچ ارزشی ندارد این امر را می توان از طریق صحبت هایی که امیر تتلو در مورد مادرش در ویدیوئی بیان کرده متوجه شد او عنوان کرده من با کنیزی مادرم بزرگ شده ام چرا باید به او احترام بگذارم این از ذهن من بیرون نمی رود مادر من فکر کرده در حق من لطف می کند خب به دنیا نمی آوردی فکر می کنید من مادرم را در خانه های مردم در حال شستن ظرف ظرف دیدم درد کمی است؟ همه می گویند مادرت تو را با کلفتی بزرگ کرده است به او احترام بگذار شاید من نمی خواستم با کلفتی بزرگ شوم من پر از عقده هستم چون من را با کمبود بزرگ کرده اند و ما چه احترامی داریم به پدر و مادرمان بگذاریم.

پیج اینستاگرام فریده واثق چیست؟

فریده واثق در اینستاگرام فعالیت دارد و بالغ بر۱۰۶ هزار فالوور صفحه او را دنبال می کنند و او در صفحه شخصی خود۷۷۵ پست گذاشته است که تعدادی از این پست ها در مورد فعالیت های امیر تتلو و دغدغه های فکری پایین خودشان می باشد. علاقه مندان و طرفداران این امیر تتلو و مادر او فریده واثق می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های او را مشاهده نمایند و یا اینکه می توانند مستقیم به پیج او به نشانی faride_vasegh مراجعه کنند و از طریق صفحه شخصی او در جریان فعالیت های هنری پسر او یعنی امیر تتلو قرار گیرند و شاهد حاشیه ها و جنجال هایی که این خانواده در راس آنها امیر تتلو ایجاد می کنند باشند.

عکس فریده واثق

افرادی که علاقه مند به این خانواده پرحاشیه و جنجالی هستند و این سبک حواشی برای آنها جذاب می باشد می توانند برای دیدن عکس های فریده واثق که خود یک چهره جنجالی پرحاشیه می باشد با مراجعه به صفحات اینترنتی و وارد کردن نام او در مرورگر گوگل به عکس های او دست پیدا کنند و آنها را مشاهده نمایند همچنین می توانند به صفحه شخصی او مراجعه نمایند و عکس هایی که او در صفحه شخصی به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایند.

فریده واثق چه حاشیه هایی داشته است؟

فریده واثق چه حاشیه هایی داشته است؟

معمولا هر کجا که شهرت وجود دارد حاشیه نیز در کنار آن می باشد حاشیه هایی که گاهی ناخواسته و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به وجود می آید و باید دقت داشت که برای کم شدن این حاشیه علم خود را از موضوع افزایش دهیم و این زمانی حاصل می شود که منبع خبر و اطلاع رسانی معتبر باشد اگر طرفدار و علاقمند به هنرمند و یا چهره مشهوری هستیم بهتر است که اطلاعات در مورد او را از منابع معتبر و یا از طریق صفحه شخصی فرد به دست آوریم تا ناخواسته باعث انتقال حاشیه های نادرست نشویم ولی در مورد این خانواده می توان گفت که تمام شایعات در مورد آنها توسط خودشان به وجود آمده است و آنها در این زمینه هیچ ملاحظه و حد و مرزی ندارند و تمام تلاش خود را می کنند تا به هر قیمتی دیده شوند. یکی از حاشیه هایی که خود او با انتشار یک پست در اینستاگرام به وجود آورد پستی بود که او در آن از علاقه اش به بازیگری سخن گفته است او در این پست نوشته بود می خواهم پوز نوید محمد زاده را بزنم فیلم بازی کنم برم رو فرش قرمز تا تو ایران هستم با روسری میرم بیاید منو ببرید فیلم بازی کنم یه فیلم با نوید بازی می کنم در ادامه مطلب او سخنان بی ادبانه ای عنوان کرده بود و همین صحبت ها باعث حرف و حدیث هایی در فضای مجازی در مورد این خانواده شده بود.

شغل فریده واثق چیست؟

امیر تتلو در پستی بیان کرده بود که مادر او شغلش رقصندگی می باشد ولی فریده واثق هیچ گاه و در هیچ جایی از صفحه شخصی خود در مورد این حرفه خود صحبتی به میان نیاورده است. فریده واثق از طریق فرزند خود امیر تتلو به شهرت رسیده است وگرنه این شخصیت هیچ هنر و استعداد خاصی در زمینه ای نداشته است که از طریق آن به شهرت رسیده باشد.

نسبت فریده واثق با امیر تتلو چیست؟

فریده واثق مادر امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو می باشد مادری که در ساخت حاشیه پا به پای فرزندش پیش می رود و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پست ها و استوری هایی را به اشتراک می گذارد که نشان دهنده خط فکری مشترک او با فرزندش می باشد.

دلیل فحاشی امیر تتلو به مادرش چه بود؟

دلیل فحاشی امیر تتلو به مادرش چه بود؟

تتلو در استوری خود عنوان کرده بود که مادر و خواهرش را دوست ندارد و با الفاظ زشتی به آنان گفته بود که آنها را در اینستاگرام بلاک می کند و اجازه ورود آنها را به کنسرت هایش نمی دهد او در این مطلب خود مادر و خواهر خود را جلف خطاب کرده بود و عنوان کرده بود که از زن های جلف که روی دیگران را باز می کنند بدش می آید حال آن زن چه مادرش باشد چه خواهرش فرقی ندارد.

فریده واثق چند فرزند دارد؟

فریده واثق سه فرزند دارد او یک فرزند پسر به نام امیرحسین که همان امیر تتلو می باشد و دو دختر دیگر به نام های نسیم و نغمه دارد.

همسرش این شخص کیست؟

فریده واثق چندین سال پیش با پدر امیر تتلو ازدواج نمود و حاصل این ازدواج سه فرزند بود پدر امیر تتلو سالیان پیش فوت کرده است و مادر او با کار در منزل افراد ثروتمند امیر تتلو را بزرگ کرد.

حمایت فریده واثق از امیر تتلو

فریده واثق در همه ی کارها و فعالیت هایی که امیر تتلو انجام می دهد جز تایید و حمایت نظر دیگری نمی دهد و تمام قد همه فعالیت ها و حواشی ایجاد شده توسط پسرش را تایید و حمایت می کند او در مقابل فحاشی ها و توهین های پسرش هیچ واکنشی نشان نمی دهد و همیشه خودش را یکی از حامیان پسرش می داند.

فیلم رقص فریده واثق را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم رقص فریده واثق مادر امیر تتلو را می توان با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجو در مرورگر گوگل مشاهده نمایید فیلم رقص او به دلیل شهرت امیر تتلو و عنوان مادر امیر تتلو بسیار دیده شد و از فیلم های پربازدید می باشد علاقه مندان به مشاهده این فیلم همچنین می توانید به صفحه شخصی فریده واثق در اینستاگرام مراجعه نمایید و چنین فیلم ها و عکس هایی را از او مشاهده نمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. فریده واثق در مورد بازیگری چه متنی را در صفحه شخصی خود پست نموده است؟

  می خواهم پوز نوید محمد زاده را بزنم فیلم بازی کنم برم رو فرش قرمز تا تو ایران هستم با روسری میرم بیاید منو ببرید فیلم بازی کنم یه فیلم با نوید بازی می کنم.

 2. فریده واثق مادر امیر تتلو چند دختر و پسر دارد؟

  مادر امیر تتلو خواننده پرحاشیه یک پسر و دو دختر به نام های امیر حسین، نسیم و نغمه دارد.

 3. فریده واثق در صفحه شخصی خود در اینستاگرام چند فالوور و پست دارد؟

  فریده واثق مادر امیر تتلو در صفحه شخصی خود ۱۰۶ هزار فالوور دارد همچنین او ۷۷۵ پست در صفحه خود به اشتراک گذاشته است.

 4. فرزندان فریده واثق در چه حرفه ای مشغول به فعالیت می باشند؟

  امیر تتلو در حرفه خوانندگی و نسیم دختر او در زمینه خوانندگی و بدنسازی فعالیت دارند و دختر دیگر او نغمه به صورت حرفه ای در رشته عکاسی و هنرهای تجسمی فعالیت دارد.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.