بیوگرافی آندره آغاسی تنیسور ایرانی آمریکایی

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

آندره آغاسی در تاریخ 29 آوریل سال 1970 در شهر لاس وگاس آمریکا متولد شده است. وی در ایالت نوادا در کشور آمریکا متولد شده است. آغاسی یکی از بازیکن های تنیس آمریکایی است و اگر به نامش دقت کنید متوجه می شوید وی ارمنی است.

آندره آغاسی کیست؟

آندره آغاسی کیست؟

در زندگینامه آندره آمده است که وی از 16 سالگی به ورزش تنیس روی آورده است و تا سن 20 سالگی توانسته خود را به یکی از حرفه ای ترین و معروف ترین بازیکن های تنیس کشور آمریکا تبدیل کند. وضعیت مالی آندره بسیار عالی است به طوری که جزو ثروتمند ترین افراد کشور آمریکا به حساب می آید.

عکس های آندره آغاسی را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده تصاویر این بازیکن تنیس بهترین راه این است که نام آندره آغاسی را در اینترنت جستجو کرده و به عکس های وی دست پیدا کنید. عکس های شخصی و همین طور ویدیوهای مسابقات وی در گوگل وجود دارد. یک نکته بسیار جالب در عکس های شخصی این تنیس باز معروف این است که وزن وی افزایش پیدا کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام آندره آغاسی چیست؟

وی بر خلاف افراد اکثر بازیکنان تنیس و معروف اینستاگرام فعالی ندارد و پیج قبلی وی توسط یک ادمین مدیریت می شود؛ این بازیکن به شدت از فضای مجازی دوری می کند و ترجیح می دهد در دنیای حقیقی زندگی کند.

همسر آندره آغاسی کیست؟

آندره دو بار ازدواج کرده است و همسر اول وی باز بروک شیلدز بود که وی در عرصه مدلینگ فعالیت می کرد. ازدواج این دو تنها دو سال دوام داشت و در سال 2002 ازدواج مجدد داشت در این زمان با فرد ورزشکار به نام اشتفی گراف ازدواج کرد. گراف نیز در رشته تنیس فعالیت دارد و در حال حاضر این زوج جوان دو فرزند دختر و پسر دارند.

رقیب این تنیسور کیست؟

این بازیکن نیز رقیب های زیادی دارد و یکی از رقبا جدی او راجر فدرر می باشد. بازی های این دو بسیار تماشایی است و هوادارن آن ها بسیار به این بازی علاقه دارند.

همسر آندره آغاسی کیست؟

علت محبوبیت این ورزشکار

آندره آغاسی همانند اندی ماری در زمینه کمک به خیریه در آمریکا بسیار فعال است. به دلیل حضور پر رنگ وی در زمینه خیرخواهی بر هواداران او روز به روز افزوده می شود.

ملیت این تنیسور

وی در کشور آمریکا متولد شده است و ساکن همین کشور است. آندره به همراه پدر و همسرش ساکن آمریکا است.

این بازیکن چه افتخاراتی کسب کرده است؟

آندره آغاسی بسیار عنوان های قهرمان و نایب قهرمانی کسب کرده است. وی در ایران نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است و کتاب هایی با عنوان آموزش ورزش تنیس به چاپ رسانده است و این کتاب در کتاب فروشی های ایران نیز پیدا می شود. کتاب آشکار آغاسی در بسیاری از سایت ها وجود دارد که به راحتی می توانید به آن دست پیدا کنید.

سوالات متداول

 1. آغاسی در چه تاریخی متولد شده است؟

  وی در تاریخ 29 آوریل سال 1970 در شهر لاس وگاس آمریکا متولد شده است.

 2. آندره ساکن کدام کشور است؟

  آندره به همراه پدرش و همسرش در کشور آمریکا ساکن است.

 3. وضعیت مالی آندره چگونه است؟

  وی وضعیت مالی بسیار عالی داشته به طوریکه جزو افراد ثروتمند به حساب می آید.

 4. دین آندره آغاسی چیست؟

  او در آمریکا متولد شده است و با دقت به نامش می توانید بفهمید که وی ارمنی است.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.