لیگ وان چمپیونشیپ | ONE Championship

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

اگر علاقه مند هستید تا در رابطه با وان چمپیونشیپ یکی از رویداد های mma اطلاعات کاملی را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

رویداد وان چمپیونشیپ چیست؟

رویداد وان چمپیونشیپ چیست؟

رویداد ONE Championship که مدت ها قبل با نام (ONE Fighting Championship) و یا ONE) FC) شناخته می شده است، یک هنر رزمی ترکیبی (ام ام ای)، موی تای، کیک بوکسینگ و گراپلینگ است که در سال 2011 توسط مدیر ارشد سابق ESPN Star Sports یعنی ویکتور کوی و هم چنین کارآفرین چاتری سیتوتونگ تأسیس شده است. جالب است که بدانید یکی از بزرگ ترین تبلیغات ام ام ای آسیا ONE Championship می باشد. نیلسن، در رابطه با ONE بیان کرده است که از نظر بیننده و تعامل در میان ده رسانه ورزشی برتر دنیا قرار گرفته است. در 3 سپتامبر 2011 اولین رویداد تبلیغاتی ONE در استادیوم سرپوشیده سنگاپور برگزار شده است. هم چنین آن ها از سال 2011 تا به اکنون بیشتر از 100 رویداد را در سراسر آسیا برگزار کردند. در سال 2020، ONE راه اندازی مجموعه (Infinity) را اعلام کرد، رویداد هایی متشکل از حداقل سه مبارز قهرمانی و حداقل دوازده قهرمان جهان است.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید برخی از مبارزان معروف و پرآوازه مانند: آدریانو مورائس، کریستین لی، ادی آلوارز، دمتریوس جانسون، نیکی هولزکن، آنگ لا ان سانگ، جورجیو پتروسیان، اندی سوور آنجلا لی، ادوارد فولایانگ، رومن کریکلیا، آندری استویکا، اسماعیل لونت، رودتانگ جیت‌موانگنون، رجیان ارسل، کوین بلینگون، بوگدان استویکا، بیبیانو فرناندز، راجر گریسی، یودسانکلای فرتکس، شینیا آئوکی، شیونگ جینگنان، آلن نگلانی، براندون ورا، ایلیا انهاچی و ویتور بلفورت در زیر چتر ONE توانسته اند به موفقیت های زیادی برسند.

 • برای شرط بندی mma در رویداد وان چمپیونشیب می توانید از این لینک کمک بگیرید.

وان چمپیونشیپ چه قوانینی دارد؟

خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با قوانین وان چمپیونشیپ بیشتر بدانند. در ابتدا باید بگوییم که ONE Championship مانند سایر رویداد های (ام ام ای) دارای یکسری قوانین است که فایتر ها باید آن را بدانند و رعایت کنند. حال بهتر است که بدانید هر فایتر سه راند پنج دقیقه ای در هر راند خواهد بود که بین راند ها یک دقیقه استراحت وجود دارد. مسابقات قهرمانی 5 راند پنج دقیقه ای در هر راند، با یک دقیقه استراحت بین راند ها خواهد بود. هم چنین باید افزود که در ONE مواردی مانند: حمله به بیضه، فروکردن انگشت در چشم، گاز گرفتن، ضربه رو به پایین با مفصل آرنج، کشیدن مو، کله زدن، هر نوع ضربه به گلو، قرار دادن انگشت در هر یک از منافذ بدن رقیب، ضربه به مهره‌ های ستون خطاب و نیشگون گرفتن یا چنگ زدن بافت‌ های گوشتی حریف خطا محسوب می شود.

حال اگر علاقه مند هستید تا در مورد قوانین ONE اطلاعات بیشتری را به دست آورید، می توانید به سایت گوگل مراجعه کنید. هم چنین باید افزود که در سایت گوگل می توانید در رابطه با قوانین mma و یا حتی اسم حرکات mma نیز اطلاعات مفیدی را بدست آورید.

قهرمان شماره یک وان چمپیونشیپ کیست؟

از متداول ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که قهرمان شماره یک ONE Championship کیست؟ در این باره می توان این گونه بیان کرد که از آن جایی که در ONE در دسته وزن های مختلف قهرمان های متعددی وجود دارد، به همین دلیل نمی‌ توان به طور قطع بیان کرد که چه مبارزی شماره یک ONE است. البته با این حال با توجه به قهرمانی ها و افتخاراتی که سوپربن بانچامک تا اکنون کسب کرده است، خیلی از مردم به ویژه طرفدارانش از او به عنوان بهترین و حتی شماره یک ONE یاد می کنند.

قهرمانان وان چمپیونشیپ کدامند؟

قهرمانان وان چمپیونشیپ کدامند؟

در این قسمت قرار است به یکی از موضوعات جذاب یعنی معرفی قهرمانان وان چمپیونشیپ بپردازیم. حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با قهرمانان ONE اطلاعات جالب و مفیدی را به دست آورید پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید.

آدریانو مورائس

آدریانو مورائس رزمی کار ترکیبی برزیلی است که در بخش Flyweight قهرمانی وان چمپیونشیپ شرکت می کند. این فایتر قهرمان فعلی ONE Flyweight می باشد. بهتر است که بدانید مورائس اولین مبارزی است که (دمتریوس جانسون)، قهرمان سابق وزن مگس یو اف سی را به پایان رساند و ناک اوت کرد.

بیبیانو فرناندز

بیبیانو فرناندز یک فایتر حرفه ای برزیلی است که در مسابقات K-1 ،DREAM ONE Championship و هم چنین King of Cage مبارزه کرده است. جالب است که بدانید این فایتر اولین قهرمان سبک وزن در مسابقات DREAM و هم چنین قهرمان مسابقات وزن سبک DREAM بوده است.

کریستین لی

کریستین لی یک رزمی کار ترکیبی کانادایی-آمریکایی از سنگاپور، کره و چین است که در وان چمپیونشیپ قهرمانی مبارزه می کند. این فایتر قهرمان سابق ONE سبک وزن جهان و قهرمان گرند پری جهان 2019 سبک وزن می باشد. هم چنین او در حال حاضر رتبه سه را در رتبه بندی ONE وزن سبک وزن دارد.

رینیر دا ریدر

رینیر دا ریدر رزمی کار ترکیبی هلندی است که در وزن متوسط ​​مسابقات قهرمانی ONE Championship شرکت می کند. این مبارز هم اکنون یک قهرمان جهان وزن متوسط ​​و هم چنین یک قهرمان جهانی سبک وزن سنگین است. 

آرجن بولار

آرجن بولار یک رزمی ترکیبی هند و کانادایی است که در حال حاضر در وزن سنگین مسابقات قهرمانی ONE Championship مبارزه می کند، جایی که او قهرمان فعلی ONE Championship سنگین وزن جهان است. هم چنین آرجن بولار یک کشتی گیر سابق آزاد و کشتی گیر فولک است.

آنجلا لی

آنجلا لی یک مبارز کانادایی-آمریکایی میراث سنگاپور، کره و چین است که هم اکنون در مسابقات ONE مبارزه می کند. در سال 2016 آنجلا لی با شکست دادن مای یاماگوچی برای کسب عنوان وزن اتمی ONE بانوان، به جوان ترین فایتری تبدیل شد که موفق به کسب عنوان جهانی در (ام ام ای) شده است.

شیونگ جینگ نان

شیونگ جینگ نان یک رزمی کار ترکیبی اهل چین است، وی قهرمان مسابقات جهانی وزن منهای وزن ONE است. هم چنین شیونگ جینگ نان اولین قهرمان جهانی چین در تاریخ هنر های رزمی مختلط می باشد. 

عکس های وان چمپیونشیپ

عکس های وان چمپیونشیپ

مدت هاست که رویداد وان چمپیونشیپ مخاطبان بسیار زیادی به دست آورده است. حال خیلی از مخاطبان ONE تمایل دارند تا عکس های مختلفی از ONE را مشاهده کنند. در این باره باید بگوییم که اگر به گوگل مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید، می‌ توانید عکس‌ های مختلف و جالبی را از ONE به راحتی جستجو کنید. هم چنین در گوگل علاوه بر عکس می توانید اطلاعات مفیدی در رابطه با بازی های یو اف سی، مبارزه مایکل چندلر و چارلز اولیویرا، مبارزات یو اف سی 2021، رنکینگ یو اف سی 2021 و خبر های ufc را بدست آورید و یا حتی به دانلود مسابقات mma بپردازید. هم چنین با مراجعه به شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام نیز می‌ توانید عکس‌ های متعددی از ONE را مشاهده کنید.

جوایز وان چمپیونشیپ چیست؟

خیلی از افراد بر این باورند که بخش هیجان انگیز و جذاب این رویداد مربوط به جوایز آن می باشد. در این باره می توان این گونه بیان کرد که جوایز این رویداد شامل چندین بخش می باشد که یکی از قسمت های جذاب آن مربوط به جوایز نقدی است. حال در این باره باید بگوییم که 16 شرکت کننده برای یک جایزه به مبلغ 250,000 دلار و هم چنین یک قرارداد 1 ساله برای کار برای ONE و حتی تبدیل شدن به رئیس ستاد رقابت خواهند کرد. بهتر است که بدانید خیلی از افراد بیان کرده اند که جوایز وان چمپیونشیپ نسبت به سایر رویداد های ام ام ای بسیار جذاب تر و هیجان انگیز تر است و این موضوع باعث شده است تا رقابت‌ های ONE هیجان بیشتری داشته باشد. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون برخی از مبارزان سرشناس و پرآواز توانسته اند جوایز هیجان انگیز این رویداد را کسب کنند.

رویداد های mma در کدام کشور ها برگزار شده است؟

رویداد های mma در کدام کشور ها برگزار شده است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید وان چمپیونشیپ بزرگ ترین تبلیغ ام ام ای در سراسر آسیا است و توسط Temasek Holdings، GIC، Mission Holdings، Greenoaks Capital، ICONIQ Capital، Sequoia Capital پشتیبانی می شود. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که به طور معمول مسابقات وان چمپیونشیپ در سنگاپور برگزار می شود. حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با این که سایر رویداد های ام ام ای در کدام کشور ها برگزار می شوند، اطلاعات دقیق و جالبی را بدست آورید؛ پیشنهاد می کنیم تا به سایت گوگل مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید اطلاعات کاملی را در این باره به دست آورید.

سوالات متداول

 1. رویداد وان چمپیونشیپ (ONE Championship) چیست؟

  یک هنر رزمی ترکیبی ام ام ای، کیک بوکسینگ، موی تای و گراپلینگ است که در سال 2011 تأسیس شده است. وان چمپیونشیپ بزرگ ترین تبلیغ ام ام ای آسیا است.

 2. کریستین لی کیست؟

  کریستین لی یک رزمی ترکیبی کانادایی-آمریکایی است که در ONE قهرمانی مبارزه می کند. او قهرمان سابق ONE سبک وزن جهان و قهرمان گرند پری جهان 2019 سبک وزن است.

 3. جوایز ONE Championship چیست؟

  در این رویداد 16 شرکت کننده برای یک جایزه به مبلغ 250,000 دلار و قرارداد یک ساله برای کار برای ONE و تبدیل شدن به رئیس ستاد رقابت می کنند.

 4. چگونه می توان به مشاهده عکس هایی از ONE پرداخت؟

  برای مشاهده عکس هایی از ONE می توانید به گوگل و یا شبکه های مجازی مراجعه کنید.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *