شرایط مدل شدن در ترکیه + بررسی هزینه مهاجرت و درآمد از این رشته

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

مدل شدن در ترکیه و استقبال آن از سوی جوانان زیادی در دنیا موجب شده است نام ترکیه در صنعت مد و فشن، بسیار جا افتاده تر از گذشته باشد. وجود برند های اروپایی و آمریکایی در این کشور و همچنین وجود دفاتر و موسسات مرتبط با مد در ترکیه سبب شده است که این صنعت در این کشور، پیشرفت قابل توجهی داشته باشد.

در ادامه علاوه بر بررسی شرایط برای مدل شدن ترکیه یک لیست از مدل های اینستاگرام ساکن ترکیه هم برای شما در دسترس قرار داده ایم.

برای مدل شدن در ترکیه چه باید کرد؟

برای مدل شدن در ترکیه می بایست با راه های مدل شدن در ترکیه آشنا شوید. یکی از این راه ها داشتن رزومه قوی و ارسال آن برای برند های مختلف است. شما باید در این رزومه نشان دهید که شرایط مدل لباس شدن در ترکیه را دارد و نظم و مزیت های خودتان را به این برند ها معرفی کنید. یکی از کار هایی که حتما باید انجام دهید طی کردن دوره های آموزشی و اخذ مدرک از این آموزشگاه ها است. حتما می بایست تصاویر و ژست های مختلف خودتان را نیز ضمیمه فایل رزومه کنید و برای هر شرکتی که مد نظر دارید، ارسال نمایید.

اسامی شرکت های مدلینگ ترکیه را از کجا بیابیم؟

اسامی شرکت هایی که در کشور ترکیه در عرصه مدلینگ فعالیت دارند، بسیار زیاد است. شما می توانید با خواندن رزومه مدل های معروف در این کشور و مشاهده همکاری هایی که با برند های متفاوت داشته اند، خودتان لیستی از برند های معروف که با مدل ها جوان و شبیه به ظاهر و اندام شما کار می کنند را به راحتی از طریق اینترنت و پیج های اینستاگرامی آن ها پیدا کنید. برای مدل شدن در ترکیه می بایست برای شرکت های مدلینگ زیادی رزومه و تصاویر خودتان را ارسال نمایید و در این پیام ها درباره خودتان توضیحاتی به آن ها ارائه دهید. باید بدانید که مانکن شدن در ترکیه نیاز به زمان و انرژی زیادی دارد.

قیمت کلاس های مدلینگ در ترکیه چقدر است؟

از راه های مدل شدن در ترکیه شرکت در دوره ها و کلاس های آموزشی است که به ورود به صنعت مدلینگ اختصاص دارند. برای مدل شدن در ترکیه می بایست لیست این آموزشگاه ها را استخراج کنید و بر حسب نیاز و بودجه تصمیم بگیرید تا در کدام یک از آن ها می توانید شرکت کنید. هزینه این کلاس ها بسیار متفاوت است و بسته به نوع کلاس و آموزشکده ای که انتخاب می کنید، دارند.

قیمت کلاس های مدلینگ در ترکیه

شرایط مدل شدن دختر در ترکیه چیست؟

برای ورود به مدلینگ در کشور ترکیه باید شرایط مدل شدن در ترکیه را بدانید. این شرایط برای بانوان به این صورت است که آن ها باید قدی بالای 170 سانتی متر داشته باشند و وزن آن ها با قدشان متناسب باشد. میانگین وزنی باید حدودا 50 کیلوگرم باشد که این عدد برای قد های مختلف، فرق خواهد کرد. برای مثال استخدام مدلینگ خانم در ترکیه نیاز دارد تا همیشه به پوست و مو مدل، رسیدگی زیادی شود و در صورت رسیدگی کم آن چهره از صحنه مدلینگ حذف خواهد شد.

شرایط مدل شدن مرد در ترکیه چیست؟

برای مدل شدن در ترکیه هم آقایان هم خانم ها باید شرایط خاصی داشته باشند. برای مثال داشتن قد و وزن متناسب برای آقایان اجباری است. قد آن ها نباید کم تر از 180 سانتی متر باشد، وزن آن ها می بایست با قدشان تناسب داشته باشد. همچنین ویژگی های ظاهری نیز مثل ته ریش و فاصله مناسب بین چشم و ابرو نیز برای آن ها مزیت به شمار می آید.

شرایط مدل شدن در ترکیه

چه دخترانی در ترکیه مدل شده اند؟

در ترکیه بسیاری از افرادی که اطلاعات زیادی درباره مدلینگ ندارد، در این سال ها به واسطه فالوور هایی که دارند توانسته اند وارد عرصه مدلینگ شوند. البته بسیاری از مدل های موفق ایرانی نیز توانسته اند در این حرفه بسیار موفق عمل کنند. برای مدل شدن در ترکیه می توان در اینترنت راهنمایی را پیدا کرد که بتوان این مسیر را اسان کرد.

نیلی افشار

یکی از کسانی که بدون داشتن کوچک ترین مهارتی تنها به واسطه حواشی ایجاد شده، به محبوبیت رسیده است نیلی افشار است. او امروزه با انتشار عکس هایی، خبر از وارد شدنش به دنیای مدلینگ را داده است.

پارمیس راز

پارمیس راز از زمان دوستی که با داوود هزینه داشت، علاقه اش را برای ورود به صنعت مدلینگ نشان می داد. امروزه او در این حرفه مشغول است.

الناز قاسمی

الناز قاسمی به واسطه آموزش های رقص و حرکات بدنسازی، اندام و هیکل ایده آلی برای مدلینگ دارد. او به تازگی سعی کرده است با برند های ترکیه وارد مذاکره شود تا بتواند در آینده با آن ها همکاری داشته باشد.

نازنین همدانی پور

نازنین همدانی پور نیز به واسطه حواشی زیادی که برای خودش ساخته است توانسته است در این سال ها فالووران زیادی داشته باشد. او نیز ادعای مدل بودن و همکاری با برند های مطرح را در اینستاگرام دارد.

صبا پارسیان

صبا پارسیان که از دوستان نزدیک نیلی افشار است، به واسطه دوستی با امیر تتلو به معروفیت رسید. او نیز با انتشار تصاویری از خودش در لباس های مارک، خبر از ورودش به دنیای مدلینگ ترکیه را داده است.

ملیکا زمانی

دوست دختر یکی از خوانندگان سرشناس پاپ ایرانی، در ترکیه توانسته است با ثبت برند لباسش، فعالیتش را آغاز کند. او از چهره های محبوب در این عرصه به حساب می آید.

مدیسا مظاهری نیا

مدیسا را به دلیل دابسمش هایش در اینستاگرام می شناسند. او نیز با برند های ایرانی بسیاری در زمینه مدلینگ کار کرده است. به تازگی تصاویری از او روی برند ها ترکیه نیز دیده می شود که شایعه مهاجرتش را جدی می کند.

مه لقا جابری

مه لقا جابری از مدل های معروف ایرانی در صنعت مدلینگ است. مهلقا با برند های ترکیه ای زیادی در سال های مختلف کار کرده است و امروزه هم بسیاری از میتینگ های کاری اش در این کشور تشکیل می شوند.

مدل های مرد در ترکیه

مدل های مرد در ترکیه کدامند؟

مدل های مرد در ترکیه می بایست شرایط خاصی داشته باشند. برای مدل شدن داشتن اطلاعات و پیش زمینه بابت این رشته بسیار مهم است. بسیاری از چهره ها بدون داشتن تحصیلات مرتبط وارد این حرفه شده اند که اکثرا ایرانی هستند. مردان برای مدل شدن در ترکیه می توانند راه اسان تری را نسبت به دختران طی کنند.

پویان مختاری

پویان مختاری به واسطه داشتن لایو ها و پست های بیخودی و جنجالی در فضای مجازی محبوب شده است. او امروزه وارد عرصه مدلینگ در کشور ترکیه شده است و درامدی از این بابت دارد.

کنعان ایمیرزالی‌اوغلو

یکی از بازیگران ترکیه است که سال ها است به دلیل داشتن اندام مناسب در عرصه مدلینگ فعالیت دارد. این بازیگر و مدل در کشور ترکیه بسیار محبوب است و با برند های زیادی تا به حال کار کرده است.

انگین اوزترک

شباهت این چهره با بازیگران اروپایی باعث شده است او در میان مدلینگ کار های دیگر بسیار خاص و متمایز باشد. این چهره نیز که در عرصه بازیگری هم فعالیت دارد، از مدل های مشهور و محبوب ترکیه است.

باریش آردوچ

باریش ابتدا مدل بود و در این زمینه فعالیت داشت تا کم کم سر از دنیای بازیگری در آورد. این چهره با برند های معروفی از دنیا همکاری کرده است و بسیار محبوب است.

مدل شدن ریحانه پارسا در ترکیه

مدل شدن ریحانه پارسا در ترکیه واقعیت دارد؟

ریحانه پارسا به واسطه حضورش در سینما و تلویزیون ایران و همچنین کلیپ شادمهر در کشور ترکیه، بسیار معروف شده است. او ادعاهایی درباره ورودش به صحنه مدلینگ در ترکیه داشته است که هنوز خبری از صحت این شایعه منتشر نشده است. شرایط مانکن شدن در ترکیه برای عده ای بسیار راحت و تنها با داشتن تعدادی فالوور است.

مشکلات مدل شدن در ترکیه چیست؟

از مشکلات مدل شدن در ترکیه می توان به رقابت بسیار بالا و حتی وجود مافیا در این صنعت اشاره کرد. بسیاری از مدل ها تنها به علت همین مافیا توانسته اند در مدلینگ بمانند و با مدل های معروفی کار کنند. بسیاری از برند های ترکیه تنها با مدل های قدیمی خود کار می کنند و فعالیت با مدل های تازه کار در اولویت کاری آنان نیست.

مسابقه مدلینگ ترکیه بین چه افرادی برگزار می شود؟

این مسابقه بین مدل های ترکیه برگزار می شود. برای شرکت در این رقابت ها بایستی مبلغی به عنوان ورودی برای حضور هزینه شود. همه ساله صاحبان بسیاری از برند های مطرح در دنیا به این مسابقات می آیند تا مدل های آینده خودشان را انتخاب کنند. اکثر مدل های این مسابقات، مدل های حرفه ای هستند. مدل شدن در ترکیه مسابقاتی را در بر دارند که شرکت کردن در ان ها خارج از لطف نمی باشد.

درآمد مدل شدن در ترکیه خوب است؟

این صنعت در چند سال اخیر استقبال زیادی در بین جوانان داشته است. درامد این رشته در بین حرفه ای های مدلینگ بسیار بالا است. با کمی شانس و تلاش به خوبی می توان در این صنعت به درامد بالایی دست یافت.

برای مدل شدن در ترکیه چه خصوصیات ظاهری لازم است؟

برای مدل شدن در ترکیه داشتن قد و وزن متعارف بسیار مهم است. اندام های بدن مانند دست و پا نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشند. برای مثال سایز پا برای خانم ها اگر بالای 40 باشد ممکن است نتوانند در خیلی از زمینه ها فعالیت داشته باشند.

سوالات متداول

 1. شرایط قدی برای خانم ها و آقایان در مدلینگ کدام است؟

  قد خانم ها در این زمینه حداقل باید 170 سانتی متر باشد و قد آقایان از 180 سانتی متر کم تر نباشد.

 2. خانم های مدل در ترکیه کدامند؟

  نیلی افشار، صبا پارسیان، پارمیس راز و ملیکا زمانی از مدل های موفق در ترکیه هستند.

 3. در میان مدلینگ های آقا، بازیگرن ترکیه ای هم دیده می شوند؟

  بسیاری از بازیگران ترکیه ای مانند انگین اوزترک و باریش آردوچ در زمینه مدلینگ فعالیت دارند.

 4. ریحانه پارسا با چه برندی همکاری دارد؟

  هنوز خبر موثقی از همکاری ریحانه پارسا با برندهای ترکیه موجود نیست و خبر مدلینگ شدن او کماکان شایعه است.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.