شاداب فراهانی کیست؟ | بیوگرافی شاداب دنس و همسرش

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

شاداب فراهانی یک دنسر ایرانی و البته سلبریتی های اینستاگرام است که به خاطر علاقه زیادش به رقص و موسیقی فعالیت‌ های او در ایران غیر مجاز تلقی شد و پلیس فتا اجازه ادامه فعالیت در کشور ایران را به او نداد و او نیز مجبور شد که به کشور دیگری مهاجرت کند. اگر شما نیز به این دنسر ایرانی علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم که او را در این شبکه مجازی دنبال کنید.

شاداب فراهانی کیست؟

شاداب فراهانی کیست؟

بیوگرافی شاداب فراهانی در سایت های معتبر ایرانی منتشر شده است و بیشترین اطلاعاتی که می‌ توان از او به دست آورد از طریق دنبال نمودن پیج اینستاگرامی او می باشد. زیرا بعد از آنکه او از کشور ایران مهاجرت نمود، هیچ فردی اطلاعاتی از او در دست نداشت اما بعد از مدتی که در اینستاگرام حضور پیدا کرد، توضیح داد که به دستور مقام محترم قضایی پیج اینستاگرام او بسته شد و گفته شد که تا زمانی که فعالیت‌ های مجرمانه اش در اینستاگرام منتشر نماید، دیگر به او اجازه فعالیت در اینستاگرام داده نمی شود.

عکس های جدید شاداب فراهانی را در کجا ببینیم؟

شما می توانید برای مشاهده عکس های جدید شاداب فراهانی پیج اینستاگرامی او را دنبال کنید و از جمله طرفداران او باشید که روزانه استوری ها و پست های او را دنبال می کنند و از این طریق او را حمایت می کنند.

آدرس پیج اینستاگرام شاداب فراهانی چیست؟

آیدی اینستاگرام شاداب دنس @shadab.dancemusic می باشد و با توجه به آن که شاداب فراهانی اینستا خود را محلی برای آموزش رقص ایرانی به مخاطبان قرار داده است، افراد زیادی به او علاقه مند شدند و سعی دارند با آموزش های او در پکیج های آموزشی ارائه شده توسط او، اطلاعات و مهارت بیشتری در زمینه رقص به دست آورند.

یوتیوب شاداب فراهانی فعال است؟

شاداب فراهانی در یوتیوب نیز همانند اینستاگرام فعال است. اما می توان گفت که اصل فعالیت های شاداب فراهانی مربوط به انتشار پست و استوری های او در اینستاگرام می باشد. او توانست از طریق فعالیت در این شبکه مجازی محبوبیت خود را بیشتر از قبل گرداند. البته قبل از آنکه پیج اینستاگرام او منحل شود و از بین برود، بیش از ۴۰۰ هزار نفر او را دنبال می کردند.

اما بعد از آنکه برای او حواشی مختلفی به وجود آمد مجبور شد که اینستاگرام خود را منحل کند و دیگر فعالیتی در این شبکه مجازی نداشته باشد. او به تازگی پیج خود را راه اندازی نموده است و برای بار دوم فعالیتش را از سر گرفته است. اما تعداد فالوور او هم اکنون نزدیک به ۱۱۰ هزار نفر می باشد.

درآمد این دنسر از کجاست؟

درآمد این دنسر از کجاست؟

درآمد این دنسر از طریق فعالیت در اینستاگرام و یوتیوب به دست می آید. او کلیپ های آموزش رقص خود را در اختیار طرفداران خود قرار می‌ دهد و پکیج آموزشی را تهیه نموده است که کسانی که می‌ خواهند به رقص ایرانی مسلط شوند، این پکیج را خریداری کنند. علاوه بر این او کلیپ های خود را در اینستاگرام و یوتیوب نیز منتشر می‌ کند و با بالا رفتن تعداد بازدیدها کلیپ هایش در یوتیوب و همچنین بالا رفتن تعداد فالوورهایش در اینستاگرام، افراد زیادی که کسب و کار خود را شروع کرده‌ اند، به او تبلیغات خود را می‌ دهند و او نیز با انجام این تبلیغات درآمد خود را افزایش می‌ دهد.

مسدود شدن پیج این مربی رقص به چه علت بود؟

مدتی پیش این مربی رقص به خاطر فعالیت‌ های زیادش در زمینه رقص در اینستاگرام درگیر حواشی بسیاری شد. پلیس فتا سعی نمود تا تمامی کسانی که در کشور ایران در حال فعالیت در زمینه رقص می باشند را دستگیر کند. برای مثال مائده هژبری و شاداب فراهانی از جمله این افراد بودند که مجبور شدند پیج اینستاگرام خود را غیرفعال کند و دیگر در این زمینه فعالیتی ارائه نکنند.

شاداب فراهانی به کدام کشور مهاجرت کرد؟

شاداب فراهانی هم اکنون به کشور ترکیه مهاجرت نموده است و فعالیت‌های خود را در این کشور ادامه می‌ دهد. او بعد از مهاجرت به کشور ترکیه استوری و پست هایی را منتشر می نمود و در این پست ها درد و دل هایی را با مخاطبین خود انجام می‌ داد و می‌ گفت که برای حس دوباره امنیت تصمیم گرفت که به کشور دیگری مهاجرت کند.

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های این دنسر درباره چه موضوعاتی است؟

با توجه به آن که پلیس فتا تاکید نمود که در حال جداسازی کاربران ایرانی است که در حال انجام فعالیت های ناکارآمد و مخالف اسلام هستند، کاربران شبکه مجازی باید در جریان باشند که کارهایی خلاف شرع انجام ندهند و گرنه پیج اینستاگرامی آنها بسته می‌ شود. او همچنین ذکر نمود که تاکنون ۵۰ هزار حساب کاربری در اینستاگرام غیرفعال شده است تا آنها نتوانند ترویج مطالب مستهجن و مبتذل را انجام بدهند به همین دلیل شاداب فراهانی نیز یکی از این افراد بود که پیج اینستاگرامی او غیر فعال و منحل شد و او هم اکنون فعالیت های خود را در اینستاگرام پس از مدت های طولانی انجام می دهد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با شاداب فراهانی انجام شده است؟

او در ابتدا از طریق دابسمش هایی که منتشر می نمود، بیش از ۷۰ هزار فالوور و دنبال کننده به دست آورد اما بعد از آنکه دابسمش های خود را در اینستاگرام منتشر نمود تصمیم گرفت که پیج خود را ارتقا بدهد و فعالیت های خود را در زمینه های دیگری نیز گسترش دهد. او هر گاه در مهمانی حضور پیدا می‌ کرد کلیپ های حضورش در مهمانی را در شبکه مجازی اینستاگرام منتشر می کرد و با دنبال کنندگانش به برقراری ارتباط می پرداخت.

اولین انگیزه‌ای که باعث شد او عکس های خود را در اینستاگرام منتشر نماید به این خاطر نبود که او می‌ خواست به شاخ مجازی و یا شاخ اینستاگرام تبدیل شود، بلکه او تنها می‌ خواست که فعالیت‌ هایی در شبکه مجازی داشته باشد اما بعد از مدتی که تعداد فالوور هایش افزایش پیدا کرد، او انگیزه دیگری برای انجام فعالیت هایش پیدا کرد. بعد از گذشت مدتی تصمیم گرفت که فعالیت هایش را برای بیشتر نمودن تعداد فالوور هایش افزایش دهد و بعد از آن که شش ماه از فعالیتش در صفحه مجازی اینستاگرام گذشت، شروع به انتشار پست استوری هایی در زمینه رقص نمود و طولی نکشید که تعداد فالوورهایش به ۴۰۰ هزار رسید.

به گفته او در همان ابتدا که عکس های مهمانی و پارتی هایش را در اینستاگرام منتشر می نمود تعداد فالوور او رو به افزایش می‌ گذاشت و متوجه می شد که این گونه عکس هایش بازدید و لایک بسیار زیادی را به همراه دارد. به همین خاطر بود که تعداد عکس های مهمانی و پارتی بیشتری منتشر می‌ کرد و این کار برای او بسیار حس خوشایندی به همراه داشت زیرا به یکباره تعداد فالوورش را افزایش می داد.

همسر شاداب فراهانی کیست؟

همسر شاداب فراهانی کیست؟

شاداب فراهانی و همسرش تا کنون به طور رسمی رابطه خود را اعلام نکرده اند و گمان می کنیم که تا کنون شاداب وارد رابطه رسمی نشده است و هم چنان مجرد می باشد. زمانی که زندگینامه شاداب فراهانی را در ویکی پدیا و سایت های معتبر مطالعه نمایید متوجه خواهید شد که سن شاداب فراهانی در حدود ۳۰ سال است و او همچنان تصمیم به ازدواج ندارد.

لایو شاداب فراهانی درباره چه موضوعاتی است؟

برای مشاهده لایو های شاداب فراهانی بهتر است که در صفحه مجازی او را در اینستاگرام دنبال کنید. او بیشتر درباره آموزش رقص و پکیج های آموزشی صحبت می‌ کند و از این راه تصمیم دارد که به افرادی که مایلند که به رقص ایرانی مسلط شوند کمک نماید.

رقص شاداب فراهانی را در کجا ببینیم؟

پیشنهاد می کنیم برای دنبال کردن شاداب فراهانی به پیج اینستاگرامش نگاهی بیاندازید و تمام رقص های او را دنبال کنید. همه افرادی که او را به خاطر رقص زیبایش دنبال می‌ کنند علاقه بسیار زیادی به او پیدا کرده اند و می گویند که دلشان نمی خواهد که دوباره شاداب فراهانی از پیج اینستاگرامش دست بکشد زیرا آنها با کمک او توانسته اند به رقص ایرانی مسلط شوند.

کانال رقص شاداب فراهانی در تلگرام چه نام دارد؟

شاداب فراهانی تنها لینکی که در اینستاگرامش در اختیار طرفداران خود قرار می‌ دهد لینک چنل یوتیوبش می باشد. او در تلگرام فعالیتی ندارد و اگر کلیپ مناسبی در زمینه رقص منتشر نماید، در چنل یوتیوبی او در دسترس خواهد بود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. شاداب فراهانی کیست؟

  شاداب فراهانی از جمله دنسر های ایرانی است که به خاطر فعالیت های غیر مجازش در اینستاگرام پلیس فتا او را دستگیر نمود و به او اجازه ادامه فعالیت در ایران را نداد.

 2. شاداب فراهانی در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  این دنسر ایرانی با انتشار کلیپ های رقص ایرانی در تلاش است تا بتواند به مخاطبان خود آموزش کاملی را ارائه نماید و تبدیل به یکی از مربی های فعال رقص در دنیا شود.

 3. همسر شاداب فراهانی کیست؟

  تاکنون خبر ازدواج شاداب فراهانی به گوش نرسیده است و گمان می کنیم که او همچنان مجرد می باشد.

 4. پیج اینستاگرامی شاداب دنسر چه تعداد دنبال کننده دارد؟

  شاداب دنسر در پیج اینستاگرامش بیش از ۱۱۰ هزار دنبال کننده دارد. او البته پیش از آنکه صفحه مجازیش در اینستاگرام از بین برود، نزدیک به ۴۰۰ هزار تعداد فالوور داشت.


منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.