آناشید حسینی کیست ؟ آشنایی با همسر جدید پویان مختاری

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

آناشید حسینی مدل و طراح لباس ایرانی است که توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند. او با پسر سفیر ایران در دانمارک ازدواج کرد اما به دلایلی از هم جدا شدند. بعد از این جدایی او با پویان مختاری وارد رابطه شد و هم اکنون این دو در یک رابطه جدی هستند!

این بانوی مدل یکی از موفق ترین کارآفرین های داخلی محسوب می شود که توانسته با پشتکار و تلاش فراوان به شهرت خوبی برسد. گفته می شود که او همیشه از لباس هایی که خودش طراحی کرده استفاده می کند و وابسته به برند یا مارک خاصی نیست. همچنین این سلبریتی تحصیلات عالی خود را در رشته معماری به پایان رسانده است و گفته می شد که ایده مدل و طراحی لباس را از کودکی در ذهن داشته است. در ادامه با زندگینامه این سلبریتی بیشتر آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

آناشید حسینی کیست

آناشید حسینی کیست

او متولد 4 بهمن سال 1370 در شهر اهواز می باشد که تحصیلات عالی خود را در رشته معماری تا مقطع لیسانس به پایان رسانده است. این سلبریتی در زمینه مدلینگ کار می کند و تخصص خالی در رشته طراحی لباس دارد. او در فضای مجازی به عنوان یک مدل با حجاب ایرانی شناخته شده است و به دلیل طراحی های منحصر به فرد و جدیدش همیشه نگاه های زیادی را به دنبال خود داشته است. همچنین استایل، سبک ظاهری، صورتی گرم و جذاب این مدل دلیل دیگری بر شهرت او می باشد.

از او به عنوان بهترین مدل و طراح لباس یاد می شود و گفته می شود که همیشه لباس هایی را می پوشد که خود طراح آن بوده است. در مصاحبه ای اعلام کرد که از کلمه مدل خوشم نمی آید و دوست ندارم که کسی من را با این اسم صدا بزند. این طراح لباس تاکید کرد که من هم مانند همه تلاش می کنم تا حاصل دست رنج خودم را بخورم. آناشید که در برنامه وقتشه به عنوان مهمان حضور یافته بود، گفت که از کودکی به این شغل علاقمند بودم و به همه ثابت کردم که شیک و زیبا بودن با حفظ حجاب تناقض ندارد.

ماجرای طلاق آناشید حسینی

ماجرای طلاق آناشید حسینی

آناشید حسینی با محسن مرادیان که فرزند سفیر ایران در دانمارک است، نامزد بود و پس از مدتی تصمیم می گیرند که ازدواج کنند. ازدواج آنها در کشور دانمارک برگزار شد و چهره های سیاسی مشهوری در جشن آنها حضور داشتند. مراسم آنها بسیار باشکوه و مجلل برگزار شد و همین موضوع موجب ایجاد جنجال های رسانه ای شد. بسیاری از کاربران و فعالان فضای مجازی به شدت به این موضوع انتقاد کردند و واکنش های تندی را علیه آنها انجام دادند. اما این تنها دلیل طلاق آنها نبود.

پس از مدتی امیر محسن مرادیان در صفحه شخصی اینستاگرام خود طی پستی خبر طلاق خود از همسرش را منتشر کرد. در این پست که متنی بالا بلند نوشته شده بود اعلام کرده بود که نباید تصاویر مجلس ما منتشر می شد تا از جنجال های به وجود آمده جلوگیری می شد. اما گفته می شود که آناشید نیز با انتشار پستی موضوع جدایی را تایید کرد و سپس همسرش نیز در پست دیگری مهدی صدرالساداتی را علت طلاق اعلام کرده است. 

آناشید حسینی و امیر حسین مرادیان

آناشید حسینی مدل و طراح لباس است که در شهر اهواز به دنیا آمده است. او به دلیل طراحی لباس های جدید و نیز پوشیدن و تبلیغات کارهای خود طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. مدتی بود که با امیر حسین مرادیان پس سفیر ایران در کشور دانمارک آشنا شده و با هم نامزد بودند. پس از مدتی آنها تصمیم می گیرند تا با هم ازدواج کنند. مراسم جشن آنها در کشور دانمارک یکی از مجلل ترین مجالس عروسی بود که برگزار شد.

مهدی صدرالساداتی یک روحانی است که در این مراسم شرکت کرده بود. وی پس از آن در پستی اینستاگرامی خطاب به سفیر ایران در دانمارک اعلام کرد که چطور می توانید این چنین مراسم باشکوهی را برای پسر خود آن هم در کشوری دیگر بگیرید. پس از آن بود که سیل اعتراضات و انتقادات به سمت این دو سلبریتی روانه شد و مدتی بعد امیر حسین در پست اینستاگرامی اعلام کرد که از همسرش جدا شده است.

حواشی آناشید حسینی

حواشی آناشید حسینی

مهمترین جنجال این سلبریتی منتشر شدن خبر ازدواج پرهزینه آنها در کشور دانمارک بود. او با پسر سفیر ایران در کشور دانمارک نامزد بود که تصمیم گرفته شد تا در همان کشور مجلسی را بر پا کنند. در آن مراسم پذیرایی آنچنانی، مهمان های ویژه و معروف، خرج و هزینه های میلیاردی شد که از مهمترین دلایل بروز حاشیه و جنجال در فضای مجازی بود. پس از آن بود که رسانه ها تیترهایی مانند عروسی پرهزینه پسر سفیر ایران را روی خروجی های سایت خود زدند و موجب شد تا نگاه های زیادی را به طرف آنها روانه کند.

آناشید حسینی در این مورد گفته بود که پدرم یک فعال اقتصادی است و هیچ وقت شغل دولتی نداشته و حدود یک سال است که با همسرم ازدواج کرده ام. این شایعات بسیار آزاد دهنده هستند و به من و همسرم به خاطر یکسری حرف و حدیث ها لقب آقازاده را داده اند که به نظر من بی انصافی است.

رابطه آناشید حسینی و پویان مختاری

پویان مختاری خواننده ایرانی و مدیر سایت های شرط بندی حضرات بت و ریچ بت بعد از طلاق دادن نیلی افشار این بار در لایو خود خبر از رابطه داشتن با این سلبریتی را پرده برداشت! در واقع آناشید حسینی و پویان مختاری حالا به عنوان یک زوج در کنار هم قرار گرفته اند و این حود حوای زیادی را به پا کرد ولی چیزی که مشخص است ظاهرا این دو در کنار هم خوشبختی زیادی را تجربه می کنند.

عکس آناشید حسینی بی حجاب منتشر شده است؟

تقریبا یکی دو سال پیش بود که در برخی از سایت های داخلی خبری زده شد که عکس بی حجاب آناشید حسینی هم به بازار آمد. همه کاربران به سرعت روی لینک کلید کردند اما نتوانستند که چیزی از آن به دست بیاورند. اما خود این سلبریتی در لایوی که با آقا میری داشت گفت که زمانی که با پسر سفیر دانمارک ازدواج کرده بود برخی ها تصاویر بی حجاب من را در اینترنت منتشر کرده بودند و موجب شده بود که از این موضوع عصبانی شوم و مدتی را در حالت خاصی به سر ببرم. این مدل ادامه داد که این موضوع نقطه ضعف من نیست اما دوست ندارم که چنین موضوعی اتفاق بیافتد و من همیشه دوست داشتم و دارم که حجابم را رعایت کنم و به همین دلیل روی این موضوع حساس هستم .

وی اضافه کرد که این موضوع مدتی بود که روی مود من رفته بود و من را آزار می داد اما بعد از گذشت مدتی کلا فراموش کردم. در حال حاضر هم که در برخی از سایت ها نگاه کنیم می بینیم که یک عکسی نیمه حجاب را از وی منتشر کرده اند.

بیوگرافی آناشید حسینی

بیوگرافی آناشید حسینی

او در سال 1370 به دنیا آمده است و در حال حاضر به عنوان مدل و طراح لباس فعالیت می کند. گفته می شود که تمام لباس هایی که به تن می کند و آنها را تبلیغ می کند، طراحی خود او بوده و این یکی از حسن های مثبت او به شمار می رود. همچنین داشتن حجاب او یکی دیگر از عوامل معروف شدنش می باشد که نگاه های بسیاری را در داخل کشور به خود جلب کرده است. این بانوی مدلینگ در رشته معماری تحصیلات خود را انجام داده است و تا مقطع لیسانس درست خوانده است. مدتی با پسر سفیر ایران در دانمارک نامزد بود و سپس مجلس مجللی را در دانمارک برگزار کردند که موجب شد جنجال هایی را به وجود بیاورد. پس از گذشت حدود دو سال این دو سلبریتی از یکدیگر جدا شدند که باز هم سرو صدای زیادی را به پا کرد.

آناشید حسینی و ریحانه پارسا

هر دو در زمینه مد کار می کنند و اما ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون نیز است. او در سریال پدر بازی کرد و به شهرت رسید. همچنین با مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان مشهور ازدواج کرد اما پس از گذشت حدود 6 ماه از هم جدا شدند. سپس تصمیم گرفت تا از کشور مهاجرت کند و در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند. اما نکته جالب توجه در مورد او این است که به تازگی شایعاتی در مورد رابطه او با امیر محسن مرادیان همسر سابق آناشید حسینی منتشر شده است.

این خبر را امیر فردین خبرنگار جنجالی خارج نشین منتشر کرده است. او ادعا می کند که آنها در خارج از کشور با هم ارتباط دارند. هنوز هیچ کدام از این سه نفر نسبت به این ادعا واکنشی نشان نداده اند و معلوم نیست که این شایعه چقدر واقعیت دارد. باید منتظر باشیم که ببینیم آیا آنها با همدیگر رابطه ای دارند یا خیر.

پیج اینستاگرام این سلبریتی

این سلبریتی نیز در شبکه اجتماعی اینستاگرام به شدت فعالیت می کند و تمام تمرکز خود را روی آن گذاشته است. بیشتر تبلیغات او از این شبکه انجام می شود و یکی از پرطرفدارترین پیج ها را دارا می باشد. او هر لباسی که طراحی می کند را می پوشد و سپس تصاویر آن را روی صفحه خود بارگزاری می کند. پست های او لایک های زیادی می خورد و کامنت های آن نشان دهنده پویایی این اینفلوئنسر می باشد.

مدرک تحصیلی آناشید چیست؟

آناشید حسینی تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس رشته معماری ادامه داده است و به این رشته علاقه داشته است. در آن زمان نیم نگاهی هم به رشته مد داشته اما اصلا فکر نمی کرده که روزی بتواند به یک مدل و طراح لباس تبدیل شود. او یکی از مدل های ایرانی است که توانسته با حفظ حجاب به این عرصه وارد شود و نام خود را به عنوان یکی از نخستین زنانی به همه معرفی کند که با حفظ حجاب خودش در زمینه مد فعالیت می کند. وی یکی از طراح های خاص پوشاک می باشد که توانسته به همراه خواهرش یک مزون را مدیریت کند.

 آنها در ابتدا یک برندی را به نام خودشان ثبت کرده اند دو سپس رفته رفته از یک کارگاه کوچک کارشان را آغاز کردند و آن را وسعت دادند. در حال حاضر فروشگاه آنها تبدیل به یک فروشگاه بزرگ مانتو و لباس های سبک ایرانی شده است. او گفته است که اگر در همین لحظه دست از کار بکشم آنقدر درآمد کسب کرده ام که تا آخر عمرم را کفاف دهد و بدون کار هم زندگی خود را ادامه دهم.

آناشید حسینی قبل از عمل زیبایی

آناشید حسینی قبل از عمل زیبایی

با اینکه گفته می شود بیشتر سلبریتی های فعال در فضای مجازی معمولا جراحی زیبایی را روی صورت خود انجام می دهند، اما کاربران معتقدند این سلبریتی هیچ عملی را انجام نداده است. همیشه حرف و حدیث های گوناگونی در مورد بیشتر افرادی که در فضای مجازی فعالیت می کنند، وجود دارد که گفته می شود آنها برای جذب مخاطب عمل های مختلفی را انجام می دهند. هر چند که این سلبریتی در این مورد هنوز واکنش نشان نداده است، اما کاربران در برابر این شایعات از او دفاع کردند.

فیلم عروسی این مدل ایرانی

پس از اینکه آناشید حسینی و امیر محسن مرادیان در کشور دانمارک مراسم عروسی خود را برگزار کردند، جنجال های بسیاری به پا شد. برخی با دست به دست کردن تصاویری از این مجلس، انتقادهای شدیدی را علیه برگزاری این مجلس مجلل و پرهزینه نوشتند. کاربران فضای مجازی نیز دنبال این تصاویر بودند و سعی می کردند تا فیلمی از آن در فضای مجازی پیدا کنند.

لایو حسن آقامیری با آناشید حسینی

آناشید حسینی و حسن آقا میری با همدیگر در یک لایوی شرکت کردند و در آن در مورد پول، ثروت و خیلی از مسائل دیگر صحبت کردند. در این لایو آقا میری می گوید که دوست داشتم  این لایو را با هم بگذاریم تا به اونایی که میگن همه چی پول هست ثابت کنیم که اینطور نیست. او می گوید که پول که اومده همه اصولش را گذاشته زیر پاش و به هیچ چیزی وابسته نیست. وی ادامه داد که جوان های امروز بر این باورند که نه غیرت مهمه، نه شهرت مهمه، نه اسم و رسم مهمه، فقط و فقط پول مهمه و هیچ چیز دیگر مهمه نیست. باید از هر مسیری بریم و پول در بیاریم.

در ادامه آناشید هم می گوید که در لایوی گفتم که فعالیت اقتصادی دارم و بزینسی را راه اندازی کردم و در جامعه دارم کار می کنم و در حال حاضر هم اگر این کارها را نکنم آنقدری دارم که به کسی محتاج نباشم و این لطف خدا بوده است.او می گوید که درآمد خوبی دارم. سپس او می گوید که حلال و حرامی درآمد براش مهم است و تاکید کرد که نباید از روی ظاهر هر کسی آن را قضاوت کنیم. مثلا من اگر حجاب دارم دلیل نمی شود که بگوییم آدم خوبی هستم یا اینکه فلان دختر حجاب ندارد دلیلی بر بد بودن او نیست.

مزون آناشید حسینی

مزون آناشید حسینی کجاست؟

اما مزون آناشید حسینی یکی از پر بازدیدترین مزون های پایتخت می باشد و در آن انواع و اقسام مانتو را می توانید بیابید. در این مزون که سایتی هم دارد، می توانید تمام پوشاک بزرگ سایز و سایز های دیگر را نیز پیدا کنید. همچنین در آن گفته شده است که شعبه های اصلی این مزون در کدام پاساژ ها قرار دارد و تمام مدل های جدیدی که تازه طراحی شده اند را هم می بینید. در این سایت همچنین به پیج اینستاگرام هم لینک داده شده است و از آدرس کانال تلگرام هم رونمایی کرده است.

 این سلبریتی تمام طراحی های پوشاک این سایت را خودش طراحی کرده است و گفته می شود که این مزون را به همراه خواهر خود که اسمش احلام می باشد یکی دو سالی است که این برند را به نام خود زده اند. اسم برند آنها هیبا است و در آن گفته شده است که طراحی و فروش مانتوهای پوشیده را می توانید از آنجا تهیه کنید. همچنین در آن گفته شده است که فعالیت های این مزون برای ترویج مانتوهای ایرانی و هم چنین برگزاری نمایشگاه ها و ایونت های بزرگ لباس و غیره خلاصه می شود.

آناشید حسینی در خندوانه حضور داشته است؟

آناشید حسینی در برنامه خندوانه شرکت نکرده است و هیچ ویدئویی از حضور او در این برنامه وجود ندارد. این در حالی است که گفته می شود که وی در این برنامه شاد شرکت کرده است و با رامبد جوان مجری این برنامه گفت و گو کرده است. او به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام از زمانی که با پسر سفیر ایران در دانمارک ازدواج کرده است، جنجال های زیادی را به وجود آورده است. احتمالا قرار بود تا این مدل ایرانی در این برنامه شرکت داشته باشد ولی به دلایل خاصی این برنامه کنسل شده است و به وی خبر داده اند که این برنامه روی آنتن نخواهد رفت. همچنین احتمالا جناب خان هم در این برنامه حضور داشته و شاید متلک هایی هم به او می گفت که جالب به نظر می رسید. اما این برنامه کلا برگزار نشده است.

دعوای شیلا خداداد و آناشید حسینی

شیلا خداداد بازیگر مطرح کشورمان در برنامه ای با انتقاد از آناشید حسینی گفت که مردم پول نداره که یک بلیز بخره و تنش کنه اما تو داری به ما میگی که چه رنگی خوبه و مبانی آنها را به ما یاد میدی؟ او با لحن تندی گفت که اصلا تو مگه کی هستی که میای به ما این کار رو یاد میدی؟ این در حالی است که آناشید حسینی هم در مصاحبه ای به این گفته های خانم بازیگر واکنش تندی داشته است. او گفت که حقیقتش در مقابل این طور آدم هایی که دوست دارند تا در مورد خودشان هیچ قضاوتی نشود اما در مورد دیگران اینطور صریح قضاوت می کنند، جوابی ندارم.

 وی ادامه داد که خیلی برام این مسئله اهمیت نداره زیرا اینقدر دغدغه توی زندگی ام دارم که دیگر اصلا فرصتی برای پرداختن به این طور مسائل باقی نمی ماند تا جواب اینطور آدم ها را بدم. من در واقع کار خودم را می کنم و فعالیت خودم را انجام می دهم و آن کاری را می کنم که فک می کنم درست است. اما در مورد اینطور آدمها هم باید بگم که تنها چیزی که از خدا می خوام اینه که به آنها آرامش بده و براشون آرزوی موفقیت دارم.

دعوای شیلا خداداد و آناشید حسینی

این سلبریتی هم اکنون کجاست؟

آناشید حسینی در حال حاضر گفته می شود که در تهران است. البته پس از اینکه او از پسر سفیر دانمارک جدا شد، گمانه زنی هایی وجود داشت که او در کشورهای خارج ساکن شده است و دیگر دوست ندارد که به ایران بازگردد اما در لایو حسن آقا میری گفته شد که او در تهران ساکن است و دوباره به فعالیت های اقتصادی خود بازگشته است. همچنین برخی از سایت ها هم پس از طلاق او عنوان کردند که وی با پویان مختاری سلبریتی مشهور این روزهای فضای مجازی رابطه برقرار کرده است و احتمالا با او رابطه ای پنهانی دارد که البته در این مورد هیچ کدوم واکنشی نشان ندادند و گفته می شود که فقط یک شایعه بوده است.

هر چند که این بانوی مدل در تهران حضور دارد اما برخی از مواقع سفرهای خارجی هم دارد که تصاویر آن را می توان در پیج های او در فضای مجازی دید. برای دنبال کردن اینستاگرام آناشید حسینی از این لینک استفاده کنید.

منبع درآمد آناشید عروس سفیر ایران در دانمارک از کجاست؟

او یک مزون شیک و بزرگی دارد که با استفاده از آن توانسته یک بزینس خوبی را برای خود فراهم نماید. وی از طریق طراحی و دوخت مانتوهای پوشیده توانسته تا به حال پول خوبی را به جیب بزند. او در برنامه های متفاوتی گفته است که چرا ایران به این بزرگی نتواند یک برند مانتو داشته باشد. چرا ایران به این بزرگی که یک کشور اسلامی است نتواند مانتوهایی را تولید کند که درد اخل بتواند از آن به راحتی استفاده کند. او تلاش کرده است تا یک برند را به ثبت برساند و به همراه خواهر خود که اسم او احلام است، این کار را انجام داده است.

این دو در حال حاضر مزونی دارند که بسیار بزرگ است و در آن تمام مانتوهای ایرانی طراحی شده توسط خود آنها به فروش می رسد. او در حال حاضر درآمد بسیار بالایی از این راه دارد و گفته می شود که چند نفر را هم توانسته استخدام کند. او یک کارآفرین موفق زن در زمینه مانتو محسوب می شود.

آناشید حسینی بی حجاب هم عکس دارد؟

آناشید حسینی بعد از ازدواج با پسر سفیر سابق ایران هیچگاه عکس های بی حجاب خود را منتشر نکرد و تمامی عکس های بی حجاب او مربوط به دوران مجردیش می باشد.

آناشید حسینی در برنامه وقتشه

آناشید حسینی در برنامه وقتشه که با اجرای کامران تفتی و از شبکه نسیم پخش می شد، حضور پیدا کرد و گفته می شود که این برنامه با حضور او ضبط شد اما هیچگاه به مرحله پخش نرسید و اجازه پخش به این برنامه داده نشد.

عکس عروسی anashid

بعد از عروسی آناشید حسینی با پسر سفیر سابق ایران، عکس های عروسی او منتشر شد. عکس های عروسی آناشید مانند عکس های عادی و با حجاب او بود و هیچگاه بعد از ازدواجش با پسر سفیر سابق ایران عکس های بی حجاب او دیده نشد.

اشید حسینی بی حجاب

مصاحبه با این مدل ایرانی

در لایو های اینستاگرامی با این مدل ایرانی مصاحبه های زیادی انجام شده است و او در این مصاحبه ها راجع به خانواده‌ اش و روابطش در گذشته اطلاعاتی را در اختیار افراد علاقه مند قرار داده است. مصاحبه های این مدل ایرانی هم اکنون در آپارات و یوتیوب و در اینستاگرام نیز قابل مشاهده و در دسترس می باشد.

آناشید حسینی کجا زندگی می کند؟

آناشید هم اکنون در شهر تهران زندگی می‌ کند و بعد از مدتی که در کشور ترکیه زندگی کرد، تصمیم گرفت که بار دیگر به کشور ایران بازگردد و ادامه زندگی اش را در شهر تهران سپری نماید. آناشید دارای برند خودش می باشد و این برند را در شهر تهران مدیریت می نماید. او صاحب برند فروش روسری و شال ایرانی می باشد و در حوزه حجاب برند بسیار بزرگی را مدیریت می نماید و از این طریق به کسب درآمد مشغول می‌‌ باشد.

رابطه آناشید حسینی با خوانواده اش

رابطه آناشید حسینی و خانواده اش بسیار خوب است و هیچ گاه از رابطه بدش با خانواده‌ اش صحبت نکرده است. بنابراین گمان می‌ کنیم که رابطه او با پدر و مادرش و همچنین خواهر و برادرش بسیار خوب بوده است. او دارای یک خواهر و یک برادر است و هم اکنون به همراه خانواده اش در شهر تهران زندگی می‌ کند. پدر او یکی از فعالان اقتصادی می‌ باشد و اوضاع مالی خانواده آنها از همان دوران کودکی اش بسیار خوب بوده است. اما به خاطر علاقه آناشید به لباس و پوشاک هم اکنون او برند خود را دارد و با مدیریت برند خود در شهر تهران به کسب درآمد می پردازد.

سوالات متداول در مورد این سلبریتی

 1. آناشید حسینی کیست؟

  او یکی از معروف ترین مدل های داخلی است که در زمینه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می کند.

 2. موضوع ازدواج آناشید حسینی چه بود؟

  او با امیر محسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک ازدواج کرد. اما پس از دو سال به دلیل وجود برخی انتقادات از هم جدا شدند.

 3. آناشید حسینی اهل کجاست؟

  او در شهر اهواز متولد شده است و پس از نامزد شدن با پسر سفیر ایران در دانمارک با او ازدواج کرد.

 4. حاشیه های آناشید حسینی چه بود؟

  پس از برگزاری مراسم جشن عروسی، کاربران به خاطر برگزاری آن به صورت لاکچری و هزینه های میلیاردی آنها را مورد انتقاد قرار دادند.


منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.