آرتا وانتونز رپر آینده دار + عکس های دوست دخترش و برترین آهنگ ها

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

آرتا یکی از رپرهای زیرزمینی ایران می باشد که در گروه وانتونز فعالیت دارد. آرتا میرحسینی که او را با نام آرتا می شناسید یکی از اعضای اصلی گروه وانتونز می باشد که در ترکیه زندگی می کند و در آن جا به فعالیت خود در زمینه رپ ادامه می دهد.

آرتا خواننده گروه وانتونز کیست؟

آرتا خواننده گروه وانتونز کیست؟

آرتا میرحسینی که او را با نام آرتا می شناسید یکی از خواننده های رپ فارسی ساکن ترکیه می باشد که در گروه معروف وانتونز فعالیت دارد. آرتا متولد 11 مهر ماه سال 1375 می باشد و اکنون حدود 25 سال سن دارد. آرتا میرحسینی در شهرک اکباتان متولد شده است و تحصیلات خود را در وکنوور کانادا انجام داده است و پس از پایان درس به ایران بازگشت اما طولی نکشید که برای فعالیت حرفه ای در زمینه رپ تصمیم به مهاجرت از ایران را گرفت و ایران به به مقصد استانبول ترک کرد. آرتا رفاقتی بسیار خوب با خشایار اس آر یکی دیگر از رپر های سرشناس ایرانی دارد و به گفته خود خشایار نقش زیادی در موفقیت او در این عرصه داشت و او کمک های بسیار زیادی به وی کرد.

کدام یک از ویدیو های آرتا بیشترین بازدید را داشته است؟

کدام یک از ویدیو های آرتا بیشترین بازدید را داشته است؟

این رپر سرشناس و پر طرفدار تا کنون موزیک ویدیو های مختلفی در چنل یوتیوب خود منتشر کرده است که هر کدام از آن ها بازدید های بالایی داشته اند اما در میان تمامی ویدیو هایی که این رپر در یوتیوب خود منتشر کرده است موزیک ویدیو آهنگ دائم الخمر تا کنون با بیش از 451 هزار بازدید بیشترین بازدید را داشته است.

جدید ترین آهنگ آرتا چه نام داشت؟

آرتا تا کنون اهنگ های زیادی را به صورت تکی و یا همراه با گروه وانتونز و یا به صورت فیت منتشر کرده است که هر کدام از آن ها جذابیت های خود را دارند. از آخرین و جدید ترین آهنگ های آرتا می توان به آهنگ اوین اشاره کرد که در 19 تیر ماه سال 1400 منتشر شد که این آهنگ به همکاری آرتا، پیشرو، کوروش وانتونز و سامی لو خوانده شده است. قبل از این آهنگ هم در 11 تیر ماه سال 1400 آهنگ یه عالمه منتشر شد که این آهنگ هم جزو آهنگ های جدید آرتا به شمار می رود که در این آهنگ نیز علاوه بر ارتا رپر های دیگری مانند کوروش، سامی لو و سپهر خلسه هم حضور داشته اند.

حاشیه های arta در رابطه با چه موضوعاتی بود؟

حاشیه های arta در رابطه با چه موضوعاتی بود؟

آرتا میرحسینی بر خلاف اکثر رپر ها و سلبریتی ها ظاهر و شخصیت آرامی دارد و خیلی درگیر حواشی مختلف نمی شود اما با توجه به این که وی همراه با کوروش فعالیت می کند و از آن جایی که کوروش بر خلاف ارتا رپری بسیار پر حاشیه می باشد باعث شده تا برخی از این حواشی به صورت نا خواسته گریبان گیر آرتا هم بشود. از جنجالی ترین حواشی ای که پیرامون ارتا رخ داده است درگیری جنجالی گروه وانتونز و سپهر خلسه بود اما پس از مدتی روابط آن ها با یک دیگر خوب شد. در کل این رپر بسیار آرام است و خود او تا کنون حاشیه بزرگی نداشته است.

درامد آرتا وانتونز چقدر است؟

با توجه به فعالیت آرتا در زمینه رپ و خوانندگی تقریبا بخش عمده ای از درامد او حاصل از همین عرصه می باشد. به طور مثال درامد این رپر از طریق اسپانسر، فروش آلبوم، فروش آهنگ و … تامین می شود و به نظر درامد بالایی دارد اما خود او تا کنون چیزی در مورد میزان درامد خود منتشر نکرده است.

در مورد درآمد این خواننده باید بدانید او هم مانند دیگر رپر های ایرانی اقدام به راه اندازی سایت شرط بندی کرده است! سایت آرتا در اوایل سایت 1399 روی کار آمد و تا به امروز خود را یک سایت معتبر نشان داده است. این سایت اسمش بتوون می باشد که می توایند از این لینک به آدرس حدید آن منتقل شوید.

آیا این رپر تا به حال  کنسرت برگزار کرده است؟

آیا این رپر تا به حال  کنسرت برگزار کرده است؟

از آن جایی که آرتا به همره گروه وانتونز فعالیت دارد این گروه تا کنون کنسرت های زیادی را در شهر های مختلف مانند استانبول و دیگر مکان ها برگزار کرده است که با استقبال های بسیار خوبی همراه شده است. با توجه به این که ارتا یکی از خوانندگان و رپر های اصلی این گروه به شمار می رود او تا کنون در تمامی کنسرت های این گروه حضور داشته است.

رابطه arta با دیگر اعضا چگونه است؟

ارتا آخرین نفری بود که به جمع گروه وانتونز اضافه شد. ارتا پس از جدایی پدی وارد این گروه شد و خیلی زود  با دیگر اعضای این گروه مانند کوروش، سامی لو و رها وانتونز رابطه صمیمی ای پیدا کرد و اکنون نیز در کنار آن ها فعالیت دارد و تا کنون خبری از اختلاف میان او با سایر اعضا منتشر نشده است.

آرتا و کوروش وانتونز از چه زمانی با هم شروع به کار کردند؟

آرتا در سال 190 اولین اهنگ خود را منتشر کرد که در همان سال با کوروش آشنا شد. پس از اشنایی میان این دو کم کم روابط دوستی صمیمی تری میان آن ها شکل گرفت و پس از آن ارتا به کانادا برای تحصیل مهاجرت کرد و پس از برگشت وی از کانادا و با توجه به رابطه ای که با کوروش داشت باعث شد تا او پس از جدایی پدی به جمع اعضای گروه وانتونز بپیوندد و فعالیت خود را همراه با این گروه ادامه دهد.

اینستاگرام arta چقدر فالوور دارد؟

اینستاگرام arta چقدر فالوور دارد؟

آرتا در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با توجه به محبوبیت بالایی که دارد باعث شده تا فالوور های پیج او در اینستاگرام به بیش از یک میلیون نفر برسند. این رپر در اینستاگرام با نام artamiross فعالیت دارد که همان طور که اشاره شد فالوور های او به بیش از یک میلیون نفر می رسند. آرتا در پیج خود تا کنون 84 پست در رابطه با موضوعات مختلف منتشر کرده است.

آدرس کانال تلگرامی این خواننده چیست؟

خود ارتا در تلگرام فعالیت اختصاصی ای ندارد اما با توجه به طرفداران زیادی که دارد چنل های مختلف زیادی تا کنون در ارتباط با آرتا و گروه وانتونز ساخته شده است که آهنگ های آرتا و گروه وانتونز را منتشر می کنند.

دوست دختر های آرتا چه کسانی بودند؟ 

دوست دختر های آرتا چه کسانی بودند؟ 

یکی از مسائلی که تا کنون پیرامون این رپر منتشر شده است مربوط به دوست دختر وی می باشد. ربکا قادری مدل جوان و مشهور ایرانی می باشد که به عنوان دوست دختر ارتا شناخته می شود و ربکا قادری نیز به دلیل فعالیتی که در زمینه مدلینگ دارد فالوور های زیادی در اینستاگرام دارد.

ماشین آرتا چیست؟

آرتا علاقه زیادی به ماشین های اسپرت دارد و ماشین خود او نیز لیموزین می باشد که در اخرین موزیک ویدیو خود هم از ماشین خود رونمایی کرد.

این رپر در کدام کشور ساکن است؟

این رپر در تهران متولد شده است و برای تحصیل چند سالی به کانادا مهاجرت کرد و پس از برگشت به ایران تصمیم گرفت برای فعالیت حرفه ای ایران را ترک کند و امروزه در شهر استانبول کشور ترکیه زندگی می کند.

آهنگ های برتر آرتا

آهنگ های برتر آرتا

آرتا تا کنون آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که هر کدام از این آهنگ ها جذابیت و طرفداران خاص خود را داشته اند و در زمان انتشار استقبال های خوبی از این اهنگ ها صورت گرفت. در این قسمت برخی از اهنگ های برتر این رپر را معرفی خواهیم کرد.

آهنگ کاش بودی

آهنگ کاش بودی یکی از برترین آهنگ های ارتا می باشد که در اوریل سال 2021 میلادی منتشر شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. این آهنگ جذاب 3 دقیقه و 30 ثانیه زمان دارد و تا کنون استقبال خوبی از آن صورت گرفته است.

آهنگ میشه نری

اهنگ میشه نری از دیگر اهنگ های برتر ارتا می باشد که حدود 5 سال پیش منتشر شد. در آهنگ میشه نری آنیتا به همراه ارتا فیت داده است که جزو فیت های برتر آرتا هم به شمار می رود.

آهنگ خاطرات بد

از دیگر آهنگ های برتر ارتا می توان به آهنگ خاطرات بد اشاره کرد. این آهنگ در سال 1398 منتشر شد که تا کنون استقبال زیادی هم از این آهنگ صورت گرفته است و شما می توانید این آهنگ جذاب را از سایت های مختلفی دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

یوتیوب این رپر چه نام دارد؟

یوتیوب این رپر چه نام دارد؟

در قسمت های قبل اشاره شد که این رپر در یوتیوب هم فعالیت دارد و تا کنون موزیک ویدیو های خود را در چنل یوتیوب خود بارگزاری کرده است که از هر کدام از آن ها بازدید های فراوانی به عمل آمده است. نام چنل این رپر در یوتیوب arta می باشد و شما با سرچ این نام می توانید چنل این رپر را در یوتیوب پیدا کنید.

سوالات متداول

 1. آرتا کیست؟

  ارتا میرحسینی یکی از رپر های سرشناس ایرانی می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 به صورت رسمی اغاز کرد و تا کنون طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 2. آرتا به همراه چه گروهی فعالیت می کند؟

  آرتا یکی از اعضای اصلی گروه معروف وانتونز می باشد که به همراه کوروش، سامی لو و رها فعالیت می کند.

 3. آرتا در کجا زندگی می کند؟

  آرتا در ایران متولد شده است اما امروزه در شهر استانبول ترکیه سکونت دارد و در آن جا زندگی می کند.

 4. نام دوست دختر آرتا چیست؟

  ربکا قادری مدل معروف و 22 ساله ایرانی می باشد که به عنوان دوست دختر آرتا وانتونز شناخته می شود که به همراه هم در شهر استانبول زندگی می کنند.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.