10 آهنگ برتر رپ فارسی غیر مجاز جدید به همراه لینک دانلود یکجا

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

شاید حدود 15 سال است که موسیقی رپ در ایران به محبوبیت عام دست پیدا کرده است. با این حال دانستنی است که این موسیقی در حدود 3 دهه است که پا به این موسیقی ایران گذاشته است. از اغاز شروع این موسیقی در ایران تعداد بی شماری اهنگ منتشر شده و تعداد زیادی از آن ها تاریخ ساز شده اند. در طی این مقاله با توجه به تعداد زیاد اهنگ های محبوب سعی کرده ایم برخی از آهنگ های کاندید 10 آهنگ برتر رپ فارسی که از نظر افراد زیادی بهترین های تاریخ رپ فارسی نام گرفته اند را مورد بررسی قرار بدهیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 آهنگ برتر رپ فارسی

معرفی 10 آهنگ برتر رپ فارسی

این موسیقی که در طی 20 سال گذشته هر روز به فعالیت و قدرت آن افزوده شد، علیرغم پیشرفت هایی که در طول فرآیند این سبک رخ داد، همچنان اکثر محبوب ترین اثار به ثبت رسیده آن متعلق به چند سال ابتدای اغاز این موسیقی بر می گردد. در هنگام جست و جو برای بهترین اثار موسیقی رپ فارسی، به راحتی قابل مشاهده می باشد که بیشترین اهنگ های محبوب و بیشترین میزان بازدید و دانلود این موسیقی متعلق به چند نفر از مشهورترین رپرها می باشند. از جمله رپرهایی که تعداد زیادی اهنگ های مشهور منتشر ساخته اند می توان به هیچ کس، رضا پیشرو، یاس، حصین، عرفان، بهرام نورایی و … پرداخت. در طی این مقاله سعی کردیم در رابطه با این رپر ها به محبوب ترین اثار هر یک از آن ها بپردازیم.

اهنگ اختلاف از هیچکس

یکی دیگر از اثار محبوب و شناخته شده در رپ فارسی، اهنگ اختلاف هیچ کس می باشد که در سال 1385 منتشر شد. این اهنگ که با اهنگ سازی مهدیار ساخته شد، همچنان با گذشت 2 دهه به شمار مخاطبین آن افزوده می شود.

آهنگ بازم کلان از رضا پیشرو و هیچکس

همیشه محصول همکاری و همفکری رپرهای نسل اول، محصولاتی بی نظیر و تاریخ ساز بوده است و یکی از اهنگ های به یاد ماندنی و طنز پرطرفدار در دهه هشتاد نیز آهنگ بازم کلان است که محصول همکاری رضا پیشرو با هیچکس بوده و موزیک ویدئویی جذاب و مبتکرانه در تاریخ رپ فارسی به ثبت رسانده است. فیت ها و همکاری های زیادی در دهه هشتاد میان پیشرو و هیچکس صورت گرفته که در مقاله ای مجزا به آن ها و رابطه میان این دو رپر پرداخته ایم و شما هواداران عزیز جهت مطالعه آن می توانید در سایر مقاله ها به جست و جو بپردازید.

اهنگ یادت نره یاس

یکی از رپرهای با اخلاق و با استعداد که همواره با فروتنی از معضلات درون جامعه ایران می خواند یاس است. وی یکی از چهره هایی است که کیفیت و قدرت رپ فارسی را به جامعه جهانی شناساند. از جمله معروف ترین اهنگ های این رپر که به شهرت مثال زدنی دست یافت، اهنگ یادت نره می باشد که به دلیل وقایع اجتماعی در ان ایام حسابی جنجالی شد.

آهنگ سیگار صورتی زد بازی

زد بازی نیز از جمله رپرهای نسل اول می باشد و در طی فعالیت این بند همواره شاهد حضور قوی ترین رپرهای آن دوره بوده ایم. از این بند نیز اهنگ های هیت شده زیادی موجود است که سیگار صورتی یکی از محبوب ترین های آن ها می باشد. این اهنگ به دلیل شعر و ریتم عامه پسند خود تبدیل به یکی از اهنگ هایی شد که توسط علاقمندان سایر سبک ها نیز مورد استقبال قرار گرفت.

آهنگ الماس عرفان

این اهنگ مشهور رپ که در آلبوم “آیت الترپ” عرفان به انتشار رسید، یکی از بهترین اثار رپ شناخته شده بوده و در پلی لیست افراد زیادی جای گرفته است. این قطعه از جمله موزیک های ترکیبی دو نسل رپ فارسی بوده و در طی آن عرفان از نسل اول رپ فارسی، با همکاری جیدال و پایا که رپر های نسل دوم محسوب می شوند یک اهنگ رپ ماندگار را خلق کردند. شایان ذکر است که عرفان این دو رپر فوق‌العاده را به جامعه رپ فارسی معرفی نمود.

آهنگ صدامو داری از آرمین 2afm

در میان فعالیت رپرهای نسل اول و دوم رپ که در آن دوره بیشتر با مضامین اجتماعی و یا گنگ منتشر می شد، یکی از هنرمندان که رپی متفاوت را به جامعه ایران معرفی نمود آرمین زارعی بود. وی که یکی از رپ کن های محبوب عام است به دلیل تلفیق تکست های دیس لاو خود با موزیک های مانند پاپ توانست در دل علاقمندان سایر سبک ها نیز خود را جای دهد. اهنگ های زیبایی از آرمین زارعی هیت شده و یکی از این اهنگ ها، قطعه ” صدامو داری ” از وی می باشد که به سرعت به شهرت دست یافت و سبب شد این رپر بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد.

آهنگ یادته از سوگند

در میان برترین اهنگ های رپ فارسی، برخی از اهنگ های بانوان رپر ایرانی نیز به چشم می خورد. یکی از شایسته ترین رپرهای ایرانی که استعداد بی نظیری در رپ خوانی و هم چنین در کلین خوانی دارد سوگند می باشد که حتی در سال هایی که در ایران فعالیت داشت اثاری زیبایی خلق نمود. یکی از بهترین اثار وی اهنگ یادته می باشد که با همکاری عرفان منتشر شده است.

آهنگ اینجا ایرانه از بهرام

یکی از اثار انتقادی رپ فارسی که همچنان نیز در پلی لیست و اهنگ های برتر مورد علاقه تعداد زیادی از مخاطبین و هواداران سبک رپ قرار گرفته، آهنگ اینجا ایرانه از بهرام است. این اهنگ که در دهه هشتاد و در سال 1387 منتشر شد یکی از جریان سازترین اهنگ های تاریخ رپ فارسی می باشد. این اهنگ سبب شد بهرام به مدت 2 هفته در زندان اوین به سر ببرد.

آهنگ دلخوشی از حصین

یکی از جنجالی ترین رپرهای شناخته شده در ایران حصین می باشد که سابقا با نام هنری ابلیس فعالیت می نمود. اهنگ های محبوب زیادی از این رپر موجود می باشد و اهنگ دلخوشی از قوی ترین و مفهومی ترین موزیک های به ثبت رسیده از وی است. وی در طی این کار به اعتراض در رابطه با مشکلات جوانان می پردازد.

آهنگ سرزمین مادری از فدایی

در میان برترین اهنگ های رپ فارسی یکی از اهنگ هایی که می توان به جرات از ان نام برد، اهنگ سرزمین مادری از فدایی می باشد که در سال 91 پخش شد. این اهنگ که با اهنگسازی مهدیار منتشر شد به سرعت به شهرتی عالی دست یافت.

اهنگ کرم از شایع

یکی از اهنگ هایی که در اوایل دهه نود به شهرتی مثال زدنی دست یافت، اهنگ کرم از شایع بود. این رپر اهنگ های حرفه ای زیادی در شناسنامه هنری خود دارد و اکثر آن ها به محبوبیت خوبی دست یافته اند.

10 آهنگ برتر رپ فارسی فروش هم داشته اند؟

10 آهنگ برتر رپ فارسی فروش هم داشته اند؟

همانطور که می دانید اهنگ های رپ دهه هشتاد تا نود به دلیل عدم ساپورت و حمایت معمولی اکثرا به صورت رایگان منتشر شدند و همانند سایر هنرمندان زیرزمینی از طریق انتشار موزیک نتوانسته اند به کسب درامد مستقیم و بازخورد مالی دست پیدا کنند. هم اکنون نیز بیشتر این رپرها به صورت غیر مستقیم از شهرت خود کسب درامد می کنند.

کاور آلبوم های 10 آهنگ برتر رپ فارسی

همانطور که می دانید در طی سال های اخیر مسئله ای که در موسیقی و به خصوص در رپ تبدیل به نوعی مد شده، طراحی و دیزاین کاورهای البوم هاست که برخی از محبوب ترین هنرمندان کاور ها را به شکل پکیج طراحی و ارائه می دهند. رویکردی که کمی فرهنگ ایران را به سوی عدم دانلود و رعایت حق ناشر دعوت می کند و باعث شده حداقل افرادی که امکان پرداخت دارند به حقوق ناشرین اثار مختلف احترام گذاشته و از این طریق حمایت خود را به هنرمندان محبوب خود نشان بدهند.

خواننده 10 آهنگ برتر رپ فارسی چه کسانی بوده اند؟

خواننده 10 آهنگ برتر رپ فارسی چه کسانی بوده اند؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد، بیشترین اهنگ های مشهور رپ فارسی متعلق به تعدادی محدود از رپرها می باشد که همواره توانسته اند بهترین موزیک های تاریخ رپ فارسی را رقم بزنند. از جمله رپرهایی که بیشترین اهنگ های مشهور را در شناسنامه هنری خود به ثبت رسانده اند می توان به سروش لشگری یا همان هیچ کس، یاس، بهزاد لیتو، بهرام، عرفان، رضا پیشرو، امیر تتلو، زد بازی و در میان بانوان رپ فارسی نیز سوگند اشاره نمود.

دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی

هم اکنون بسیاری از رپرها و هنرمندان زیر زمینی برای انتشار اخبار و اهنگ های خود، به صورت مستقیم از پیج ها و برخی از مشهورترین آن ها مانند تتلو از طریق وب سایت رسمی خود به فعالیت می پردازند. علاوه بر این رپرهایی که زیر نظر برخی از لیبل ها و کمپانی ها به فعالیت می پردازند از طریق رسانه هایی همچون رادیو جوان، سایت رپ فا، سایت رپ صدا و سایر سایت های موجود مورد پشتیبانی قرار گرفته و شما هواداران عزیز می توانید به اسانی به تازه ترین اهنگ ها و همچنین اخبار رپرهای فارسی دسترسی پیدا کنید.

دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی شاد

دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی شاد

این روزها که رسانه هایی مختلفی موسیقی رپ را مورد پشتیبانی قرار می دهند، افزایش تعدادشان سبب گردیده است که هواداران این موسیقی به اسانی یک کلیک به تازه ترین موزیک های این سبک از جمله شادترین رپ ها دسترسی داشته باشند و شما مخاطبین عزیز نیز می توانید در گوگل به راحتی به این سایت ها دسترسی پیدا کنید.

10 آهنگ برتر رپ فارسی یاس

10 آهنگ برتر رپ فارسی یاس

همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد یاس یکی از محبوب ترین رپر های ایرانی می باشد و به دلیل فعالیت گسترده و طولانی مدت وی تعداد اهنگ های منتشر شده از سوی وی بسیار زیاد می باشد. در این قسمت از مقاله چند مورد از بهترین اهنگ های وی را که از نظر منتقدین و هواداران وی محبوبیت بیشتری دارند مختصرا معرفی می کنیم. از جمله مشهور ترین اثار یاس می توان به اهنگ هایی همچون از چی بگم، سرکوب، من ادامه می دم، لال، سفارشی، صدای اتحاد، مسافر، وصیت نامه، نامه ای به فرزند و کمک اشاره نمود. شما مخاطبین عزیز جهت دانلود اهنگ های غنی از یاس و همچنین دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی بدون فش در گوگل به جست و جو بپردازید.

دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی تتلو

تتلو نیز یکی از قدیمی ترین رپرهای ایرانی است و اثار محبوب زیادی همچون شب تیره، هه، صاحب قلم باش، می رم، دل دیوونه، رفتنت، جهنم، چرا، دنیا و مهمونی را در شناسنامه هنری خود به ثبت رسانده است. پیج اینستاگرامی وی جزو اینستاگرام خواننده های 10 آهنگ برتر رپ فارسی قرار گرفته و یکی از پر مخاطب ترین پیج های موجود می باشد.

دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی غمگین

دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی غمگین

رپ که در طول 3 دهه فعالیت خود در موسیقی ایران روندی تکاملی را تجربه نمود؛ این سبک در طی فعالیت خود صاحب زیرشاخه های همچون سبک دیس لاو نیز شد که منحصرا دارای فضایی غم انگیز بوده و به اشعاری که معمولا مربوط به شکست عشقی می باشد می پردازد. از جمله فعال ترین و شناخته شده ترین رپرهایی که در این سبک فعالیت چشم گیری داشته اند می توان به آرمین زارعی، مهراب و بهزاد پکس اشاره نمود که تبدیل به الگوی تعداد زیادی از فعالین این سبک پس از خود شدند. در شناسنامه هنری مهراب می توان به اهنگ های معروفی همچون دیوانه بازی، همیشه تو، هامون، آواز قو، باغبون و … اشاره نمود که هر یک از این اهنگ ها به سرمشق تعداد زیادی از دنباله روهای وی تبدیل شدند. از جمله دیگر اثار غمگین رپ فارسی می توان به مواردی همچون سرزمین مادری از فدایی، دلخوشی از حصین، از چی بگم از یاس، نت سیاه از فرشاد و کلافگری از پیشرو به عنوان برخی از بهترین اهنگ های غمگین رپ فارسی یاد نمود. شما هواداران عزیز جهت دسترسی به این اهنگ ها و همچنین دانلود 10 آهنگ برتر رپ فارسی ریمیکس می توانید به راحتی با مراجعه به فضای مجازی و همچنین رسانه های فعالی همچون رادیو جوان به جست و جو بپردازید.

سوالات متداول

 1. لقب پدر رپ فارسی به کدام رپر نسبت داده شده است؟

  این لقب به هیچ کس نسبت داده شده است.

 2. اولین اهنگ های برتر رپ فارسی در چه سال هایی منتشر شد؟

  عمده اهنگ های رسمی این سبک در دهه هشتاد و بین سال های 83 تا 88 به شهرت رسید.

 3. رپرهای زیر زمینی چگونه تامین در امد می کنند؟

  اکثر موزیسین های زیرزمینی ایران هم اکنون از طریق تبلیغات در پیج های خود به کسب درآمد می رسند.

 4. پرطرفدار ترین اهنگ هیچ کس کدام اهنگ می باشد؟

  وی اهنگ های مشهور زیادی دارد، با این حال اهنگ ما یه مشت سربازیم در بسیاری از نقدها به عنوان محبوب ترین اهنگ وی معرفی شده است.

منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.