حصین ابلیس الان کجاست؟ از دستگیری در مشهد تا حمل ماریجوانا در ارمنستان

سایت bridalmakeupbydawn.com تقدیم میکند

شاید شما نام حصین را در فضای مجازی خیلی دیده باشید اما ندانید که این فرد چه کسی می باشد که ما سعی داریم در این مقاله شما را با حصین که یکی از خوانندگان رپ فارسی می باشد آشنا کنیم و از آهنگ هایی که منتشر کرده و باعث شده تا در این راه به موفقیت برسد بگوییم و اینکه او از چه راهی به درآمد زایی می رسد و راز معروفیت و موفقیت او در چه چیزی بوده. اگر شما نیز مایل هستید که درباره او بیشتر بدانید ما را تا پایان مطالب همراهی کنید.

حصین کیست؟

حصین کیست؟

حصین یکی از خوانندگان معروف و مشهور می باشد که توانسته با آهنگ های زیبایش به معروفیت برسد وی در زمینه خوانندگی به سبک رپ کار می‌کند که این سبک یکی از پر طرفدار ترین سبک آهنگ در میان جوانان و نوجوانان می باشد. وی از سن کم فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرد و توانست به معروفیت زیادی برسد. او گفته است که راز موفقیت من حمایت های پدر و مادرم می باشد. بیوگرافی حصین اینگونه است که او متولد سال ۱۳۶۶ در مشهد می باشد نام اصلی او حسین رحمتی است که با نام هنری حصین ابلیس شناخته شده است. اصالت او نیز به شهر مشهد بر می گردد. او هم اکنون وارد سن ۳۳ سالگی شده است که یکی از قدیمی ترین رپر های ایرانی شناخته شده است. شاید برای شما سوال پیش بیاید که سن حصین یا حسین رحمتی چقدر است؟ وی به تازگی وارد سن ۳۳ سالگی شده است که متولد سال ۱۳۶۶ می باشد. از آنجایی که تمام افراد معروف از قد بلند و هیکل های بسیار زیبا بر خوردار هستند قد حصین حدود ۱۹۰ سانتی متر می باشد.

پیج اینستاگرام حصین را چگونه می توان پیدا کرد؟

اگر مایل هستید که راجب وی بیشتر بدانید می توانید با وارد کردن نام حصین در قسمت جستجوی اینستاگرام پیج او را ببینید و با فالوو کردن پیجش پست های او را دنبال کنید. اگر مایل بودید می‌توانید پست هایش را لایک کنید و برایش کامنت بگذارید تا انگیزه بیشتری به او برای ادامه دادن این راه بدهید و باعث شوید تا پیشرفت بیشتری کند و به معروفیت بیشتری برسد او یکی از خوانندگان رپ می باشد که در این زمینه توانسته فالووران زیادی جذب کند و به موفقیت زیادی برسد اینستاگرام او یکی از راه‌ های ارتباطی وی با مخاطبانش می باشد. حصین اینستا به این معنا می باشد که او توانسته به موفقیت زیادی برسد و مخاطبان زیادی جذب کند وی با انتشار موزیک ویدیو ها و عکس هایی از خود در فضای مجازی موفق بوده تا فالووران و طرفداران زیادی پیدا کند و می گوید من از این بابت خیلی خوشحالم که توانستم به هر چه که آرزو داشتم برسم و هم اکنون مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته ام و تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم آهنگ هایی منتشر کنم که مخاطبان و طرفدارانم را راضی نگه دارم. توییتر حصین را می‌ توانید با وارد کردن نام وی در قسمت جستجوی توییتر پیدا کنید و عکس ها و کلیپ هایی که از خود منتشر می‌کند را در این برنامه پیدا کنید و با دنبال کردن او و لایک کردن پست هایش به او انگیزه بیشتری برای ادامه دادن راهش بدهید. در این مورد می توانید از طریق آدرس پیج اینستاگرام حصین اقدام کنید.

کلاب هاوس حصین

کلاب هاوس حصین

گفته می‌ شود برنامه کلاب هاوس یکی از برنامه‌ های جهانی بسیار خوب می باشد ولی هنوز این برنامه منتشر نشده است و کسی نتوانسته این برنامه را نصب کند اما تبلیغات این برنامه جهانی را افراد معروف و مشهور زیادی انجام دادند که در این راستا می‌توانیم به علی بی و حصین اشاره کنیم که حصین گفته است این برنامه یکی از برنامه‌های عالی خواهد بود و شما می توانید در این برنامه به معروفیت زیادی برسید.

حاشیه های حصین چگونه هستند؟

افراد معروف حواشی زیادی دارند که گاهی اوقات این حواشی را خودشان می‌سازند و گاهی پیش می‌ آید که این حواشی را بد خواهان آن ها برایشان بسازند که در این راستا می‌ توانیم به حواشی حصین اشاره کنیم که گفته می‌ شد او ازدواج کرده است و از همسر خود طلاق گرفته است و گفته اند دلیل اصلی طلاق آن ها این بود که حصین به همسرش خیانت کرده بود و آن ها از هم جدا شدند ولی این خبر کاملا دروغ بود زیرا او اصلا ازدواج نکرده است که بخواهد به همسرش خیانت کند و از او طلاق بگیرد.

بهترین آهنگ های حصین کدام اند؟

بهترین آهنگ های حصین کدام اند؟

حسین رحمتی که با نام هنری حصین در میان مردم شناخته شده است و توانسته به معروفیت برسد. وی توانسته با منتشر کردن این آهنگ ها به معروفیت بیشتری برسد اگر می خواهید با آهنگ های او بیشتر آشنا شوید لطفاً در این بخش از مقاله ما را همراهی کنید تا با چند اهنگ زیبا از او بیشتر آشنا شوید و بدانید کدام اهنگ توانسته رکورد دانلود را به خود اختصاص دهد و با کدام آهنگ توانسته به معروفیت برسد.

بن بست

آهنگ بن بست یکی از آهنگ های قدیمی او می باشد که در ۳۱ آگوست سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد وی توانست با خواندن این آهنگ به معروفیت بیشتری برسد و بین طرفداران و هواداران خود به محبوبیت زیادی دست یابد. او با هر کدام از آهنگ هایی که منتشر می‌کند به معروفیت زیادی می رسد.

حقیقت

حقیقت یکی دیگر از آهنگ های زیبای او می باشد که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. وی هر ساله آهنگ های زیادی منتشر می‌کند او در سال ۲۰۱۸ آهنگ بن بست و آهنگ حقیقت را منتشر کرد که توانست در این سال به معروفیت زیادی برسد.

بیخیال

آهنگ بیخیال یکی از شاهکارهای عالی حصین بود که توانست رکورد دانلود را به خود اختصاص‌ دهد و در صدر دانلود ها قرار بگیرد این آهنگ در ۱۰ آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد. این آهنگ حدود ۵ سال از منتشر شدنش می‌گذرد ولی هنوز خیلی از مردم هستند که این آهنگ را گوش می دهند.

دلخوشی

آهنگ دلخوشی هم در ۱۰ آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد آهنگ دلخوشی و آهنگ بیخیال هر دو در یک روز منتشر شدند و همین امر باعث شد که به معروفیت بیشتری برسد این دو اهنگ یکی از بهترین کارهای او شناخته شده‌ اند.

خفن

آهنگ خفن از حصین که یکی از بهترین آهنگ های او شناخته شده است که این آهنگ نیز در ۹ آوریل سال ۲۰۱۷ منتشر شد که دقیقا یک روز قبل از منتشر کردن آهنگ دلخوشی و بیخیال بود. که توانست با منتشر کردن سه آهنگ در دو روز به معروفیت زیادی برسد. حصین ابلیس 2 جا یکی از آهنگ های معروف وی بود که به همراه بی بال منتشر شد که سروش هیچکس و اشکان فدایی به این آهنگ ری اکشن نشان دادند و به او و آهنگش دیس داده بود.

صبحونه

صبحونه نام یکی از آهنگ های حصین ابلیس بود که ساشا صبحانی به این آهنگ او دیس داده بود و به ابلیس کلمات نامناسب گفته بود که این کار او باعث شد تا جنجال و حواشی زیادی برای وی ساخته شود.

حصین صبح ظهر شب

به این معنی می باشد که او آهنگی با این نام خوانده است وی در این آهنگ از کلماتی استفاده کرده است که برای افراد سنین پایین مناسب نیست و شاید شنیدن این آهنگ برای آنها خوشایند نباشد.

حصین خفن

حصین خفن نام یکی از آهنگ‌ های او می باشد که توانست با انتشار این آهنگ به معروفیت زیادی برسد. آهنگ خفن در ۹ آوریل سال ۲۰۱۷ منتشر شد که این آهنگ یکی از زیباترین کارهای حصین شناخته شده بود.

حصین خط کشیدم دورم

یکی دیگر از آهنگ های وی به نام خط کشیدم دورم بود که این آهنگ بسیار زیباست. این آهنگ او توانست رکورد دانلود را به خود اختصاص دهد و در صدر دانلود ها قرار بگیرد. وی آهنگ های زیادی خوانده است و توانسته توجه افراد زیادی را به این آهنگ ها جلب کند.

حصین دیدگاه

حصین دیدگاه یکی از معروف ترین آهنگ های او می باشد. این آهنگ او جزو پر بازدید ترین آهنگ های سال بود که تعداد بازدید های این آهنگ حدود ۵ میلیون بود. حصین ویکی پدیا به این منظور می باشد که شما می توانید عکس و زندگینامه و بسیاری از اطلاعات را در این سایت مشاهده کنید و درباره زندگی وی بیشتر بدانید. در سایت ویکی پدیا اطلاعات زیادی از او گذاشته شده است که شما می توانید آنها را مشاهده کنید و او را بیشتر بشناسید. حصین دانلود به این معنی می باشد که شما می توانید آهنگ های او را از طریق گوگل و تلگرام و بسیاری از برنامه‌های دیگر دانلود کنید.

آیا مصاحبه با حصین انجام شده است؟

آیا مصاحبه با حصین انجام شده است؟

وی مصاحبه های بسیاری در رسانه های مختلفی کرده است او در مصاحبه های خود می گوید اگر کسی می خواهد به موفقیت برسد باید پشتکار قوی داشته باشد و هیچوقت نگویید که من نمی توانم زیرا این حرف موجب می شود که روحیه انسان ضعیف شود. در چندی از مصاحبه هایش از وی پرسیده اند حواشی که برای شما ساخته اند چقدر صحت دارد که او در جواب به آنها گفته است این‌ حواشی هیچ صحتی ندارد و کاملا دروغ هستند. آهنگ های حصین بسیار زیاد هستند که هر کدام از آنها توانسته زیبایی خاص خود را داشته باشند. وی با منتشر کردن هر کدام از آهنگ هایش توانست به معروفیت بیشتری برسد و در میان مردم معروف و محبوب باشد. مصاحبه با حصین اینگونه بود که او می‌ گفت اگر کسی می خواهد در کارش به موفقیت برسد باید پشتکاری قوی داشته باشد و هیچوقت نگوید که من نمی توانم چون این حرف روحیه انسان را ضعیف می کند.

یوتیوب حصین

حصین فعالیت زیادی در یوتیوب دارد و توانسته در این برنامه سابسکرایبر های زیادی داشته باشد. وی با فعالیت در یوتیوب توانست به معروفیت برسد. او فیلم هایی از خود در این برنامه‌ منتشر می کند که هر کدام از آنها جنجال ها و حواشی های زیادی به دنبال دارند.

دیس اشکان فدایی به حصین ابلیس چگونه بود؟

دیس اشکان فدایی به حصین اینگونه بود که فدایی درباره یکی از آهنگ های حصین به او کلمات نامناسب گفته بود و آهنگ وی را مسخره کرده بود که این کار او باعث شد که طرفداران اشکان بگویند که این کار مناسب یک خواننده معروف نیست که بخواهد به افراد معروف دیس بدهد و از الفاظ رکیک استفاده کند‌.

فری استایل حصین یعنی چه؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که فری استایل به چه معناست؟ فری استایل به این معنی می باشد که اگر کسی به آنها دیس داده باشد آنها بخواهند جوابشان را بدهند که در این راستا می‌توانیم به حصین اشاره کنیم که جواب دیس اشکان فدایی را داده بود.

درآمد این رپر به چه صورت است؟

درآمد این رپر به چه صورت است؟

مشهورترین رپرهای ایرانی درآمد زیادی دارند و در زمینه‌ های مختلف فعالیت می‌کنند که در این راستا می‌ توانیم به حصین اشاره کنیم که توانسته با خوانندگی به درآمد زیادی برسد وی در اینستاگرام و یوتیوب نیز فعالیت می‌کند و از این برنامه‌ ها هم درآمد مختصری به دست می‌آورد او با گذاشتن هر پستی در پیج اصلی خود حدود چند میلیارد پول می گیرد.

همچنین حصین مدیریت سایت سنگین بت را هم بر عهده دارد و باید بگوییم که به تازگی از این راه به درامدی باور نکردنی رسیده است.

دوست دختر حصین کیست؟

تمام افراد معروف با افراد زیادی رابطه دارند که در این میان می‌ توانیم به حصین اشاره کنیم او با دختری زیبا و جوان رابطه دارد که عکس های زیادی در کنار هم منتشر کرده اند که این عکس ها موجب این شده است که‌ هر دو آنها فالووران زیادی جذب کنند. حصین و دوست دخترش عکس های زیادی در کنار هم منتشر کردند که یک عکس موجب شده است تا آنها فالووران زیادی جذب کنند و بیش از پیش معروف شوند او گفته است من عاشق دوست دخترم هستم و امیدوارم همیشه در کنار هم بمانیم.

عکس حصین را در کجا می توان دید؟

شما می توانید با وارد کردن نام وی در قسمت جست و جوی اینستاگرام و گوگل عکس او را ببینید. او عکس‌های زیادی از خود در کنار دوستان و دوست دخترش منتشر کرده است که این عکس ها حواشی زیادی به دنبال داشتند. عکس های حصین را می توانید در گوگل و اینستاگرام و بسیاری از برنامه های دیگر ببینید او عکس زیادی از خود منتشر کرده است که بیشتر عکس هایی که از خود منتشر می‌کند در کنار دوستانش می باشد.

اسم و فامیل کامل حصین چیست و چرا لقبش ابلیس است؟

نام و فامیل کامل وی حسین رحمتی می باشد که با نام هنری حصین ابلیس شناخته شده است او گفته است دلیل اینکه من این لقب را برای خود انتخاب کرده ام این بود که من از خواننده ای خوشم می آمد که نام هنری او ابلیس بود و من از روی لقب او این نام هنری را برای خود انتخاب کردم.

دیس ملتفت به چه معناست؟

دیس ملتفت به چه معناست؟

دیس به این معنی می باشد که خوانندگان به همدیگر فحش می دهند و از کلمات نامناسب استفاده می کنند. ملتفت نام یکی از گروه های خوانندگی می باشد که حصین به این گروه دیس داده بود و در آن دیس از کلمات نامناسب استفاده کرده بود. چند وقتی بود که گفته می‌ شد ژاله همسر حسین است اما این خبر کاملا شایعه بود و منشا این خبر از آنجا بود که آنها در کنار هم عکسی منتشر کردند و باعث شد این حواشی برای آنها درست شود. گفته می شد که شرکت حصین یکی از بزرگترین شرکت‌ های جهان شناخته شده است ولی این خبر دروغ بود زیرا اصلاً او هیچ شرکتی ندارد و فقط در عرصه خوانندگی و اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کند. وی گفته است اگر از این خبرها باز هم شنیده اید بدانید که این خبر ها کاملاً دروغ هستند و هیچ صحتی ندارند.

دعوای حصین و شایع حقیقت داشت؟

چند وقتی بود که در اینستاگرام این خبر که حصین و شایع با هم دعوا کردند غوغا به پا کرده بود ولی این خبر دروغ بود زیرا حصین گفته است شایع یکی از بهترین دوستان من است و من هرگز با او دعوا نخواهم کرد و اگر بدانم چه کسی این خبر را منتشر کرده است حتما او را به پلیس اینترپل معرفی خواهم کرد.

حسین ابلیس الان کجاست؟

به دلیل اینکه در ایران خوانندگی به سبک رپ ممنوع است و به خوانندگان رپر مجوز نمی‌ دهند و آنها مجبور می‌ شوند که به کشورهای خارجی مهاجرت کنند و در آنجا بتوانند مجوز بگیرند و کنسرت اجرا کنند و خوانندگی کنند که در این راستا می‌توانیم به ابلیس اشاره کنیم که برای گرفتن مجوز به کشور دیگری مهاجرت کرد ولی نگفته است که در کدام کشور سکونت می کند. حصین آهنگ جدید به این معنی باشد که او آهنگ جدیدی خوانده است به نام دو جا که یکی از بهترین آهنگ های او شناخته شده است. آهنگ دو جا که اخیراً از او منتشر شده است توانسته رکورد دانلود را به خود اختصاص دهد و درصدر دانلود قرار گیرد. حصین 2ja نام آهنگ جدید او می باشه که این آهنگ بسیار زیبا بود و یکی از پربازدیدترین آهنگ های او بوده است که توانست با منتشر کردن این آهنگ بیش از پیش معروف شود. حصین صبحونه نام یکی دیگر از آهنگ های او می باشد که در ۴ خردادماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد وی توانست در سال ۱۴۰۰ یکی از شاهکار های عالی خود را به اشتراک بگذارد.

حصین دوجا نام یکی دیگر از آهنگ های زیبای او می باشد که بسیار زیبا و پرطرفدار بود. حسین رحمتی که با نام هنری حصین ابلیس کار خود را در عرصه موسیقی آغاز کرد و توانست به معروفیت زیادی برسد و بتواند جزو یکی از بهترین خوانندگان رپ ایرانی باشد. او توانسته با آهنگ های زیبایش در میان مردم به محبوبیت برسد. کمتر کسی است که در ایران او را نشناسد. آهنگ حصین با نام دوجا منتشر شده است که بسیار زیبا بود.‌ او توانست با انتشار این آهنگ‌ به معروفیت بیشتری برسد. آهنگ جدید حصین به نام صبحونه است که در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ منتشر شده است‌ وی توانسته با آهنگ های جدیدی که می خواند به معروفیت زیادی برسد وی گفته است من از سال ۱۳۹۲ به معروفیت زیادی رسیدم. آهنگ های حصین را می‌ توان از طریق گوگل و تلگرام و سایت های معتبر رپی و بسیاری از برنامه‌های دیگر دانلود کرد. در قسمت جست و جوی گوگل می توان نام آهنگ یا قسمتی از آهنگ را وارد کرد و آن را با کیفیت های مختلف دانلود کرد. متن آهنگ دیدگاه حصین اینگونه می باشد که می گوید هرچی دارم ساختم خودم اینکه دیوار دیروز امروز شده پله ام اینکه تو و تیمم کسی نمی زنه دورم است این آهنگ در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد. دلخوشی حصین نام یکی دیگر از آهنگ های زیبای او می باشد که این آهنگ توانست رکورد دانلود را به خود اختصاص دهد وی توانست با متشر کردن این آهنگ به معروفیت زیادی برسد.

صبح ظهر شب حصین نام یکی دیگر از آهنگ های او می باشد که این آهنگ یکی از زیباترین آهنگ های او شناخته شده بود. آهنگ صبح ظهر شب در ۱۸ دی ماه سال ۱۳۹۹ منتشر شد که این آهنگ را بسیاری از مردم شنیده اند. طرفداران او گفته اند که این آهنگ یکی از زیباترین آهنگ های او در سال ۱۳۹۹ بوده است. آهنگ جدید حسین ابلیس به نام دو جا بود که در ۴ خردادماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد این آهنگ او با آهنگ دیگرش که با نام صبحونه منتشر شده بود هردو آنها را در یک روز منتشر کرد که این کار او بسیار جالب بود. شما می توانید دانلود آهنگ دیدگاه از حسین را از طریق های مختلفی انجام دهید که در این راستا می توانیم به گوگل و سایت های معتبر رپی و بسیاری از برنامه های دیگر اشاره کرد. می‌ توانید با وارد کردن نام آهنگ یا قسمتی از آهنگ در قسمت جست و جوی گوگل و برنامه های دیگر آهنگ های او را دانلود کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. قد حصین ابلیس چقدر می باشد؟

  تمام افراد معروف و مشهور از قد بلندی بر خوردار هستند که در این میان می توان به حصین اشاره کرد که قد او حدود ۱۹۰ سانتی متر می باشد.

 2. حصین چند سال سن دارد؟

  متولد سال ۱۳۶۶ است که هم اکنون ۳۳ سال سن دارد.

 3. عکس های حصین را چگونه می توان دید؟

  شما می توانید با وارد کردن نام او در قسمت جست و جوی گوگل و اینستاگرام عکس های او را ببینید.

 4. آهنگ های حصین را از چه طریقی می توان دانلود کرد؟

  آهنگ های او را می توانید از طریق گوگل و تلگرام و سایت های معتبر رپی و بسیاری از برنامه‌های دیگر دانلود کنید.


منبع: bridalmakeupbydawn.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.